Subscribe to RSS Feed

Potykacze reklamowe

Zależy Państwu na tym, by móc eksponować swoją reklamę dwustronnie w obrębie konkretnego budynku lub w miejscu, przez które regularnie przemieszcza się wiele osób? Do uskuteczniania takiej formy marketingu doskonale nadadzą się potykacze reklamowe.


Nasze stabilne stojaki są doskonale widoczne, więc jeśli tylko przekaz będzie atrakcyjny z pewnością zostanie zauważony i sprawi, że uda Wam się dotrzeć z ofertą do wielu potencjalnych klientów - także tych, którzy do tej pory nie mieli nawet świadomości świadczonych przez Was usług.


W obrębie naszego asortymentu możecie Państwo skorzystać ze zróżnicowanych modeli: od najprostszej konstrukcji w wersji Classic aż do ciężkich, bardzo stabilnych potykaczy Windtalker z bazą wypełnianą wodą. Znajdziecie też między innymi produkty z ramą na logo. Dodatkową zaletą jest to, że nasze stojaki reklamowe są bardzo łatwe w obsłudze i transporcie, dzięki czemu w każdej chwili możecie się z nimi wybrać w dowolne miejsce, by dotrzeć do zupełnie innych odbiorców.