Desk window

Maty reklamowe na ladę Desk Window to idealne uzupełnienie pozostałych materiałów służących do promocji treści marketingowych i informacyjnych, takich jak potykacze reklamowe, maty podłogowe czy ramy na plakaty.

Prezentery tego typu są idealnym nośnikiem informacji w przypadku wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-usługowych, gdzie kontakt z klientem następuje przy ladzie, recepcji czy okienku. Oferowane przez Jansen Display banery reklamowe na ladę dostępne są w uniwersalnym, czarnym kolorze oraz w dwóch formatach – A4 (210 mm x 297 mm) oraz A3 (297 mm x 420 mm). Dzięki temu można je dopasować do wielkości blatu czy lady.

Elegancki wygląd i trwałość produkowanych przez nas mat reklamowych uzyskane zostały za sprawą wysokiej jakości materiałów. Nie bez znaczenia jest również ich staranne wykonanie, ze szczególną dbałością o wszystkie detale. Sprytna konstrukcja mat pozwala na błyskawiczną wymianę materiałów promocyjnych. A spełnienie norm NFSI gwarantuje ich antypoślizgowe właściwości.


Baner na ladę Desk Window

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Środa 27.01.

Z 49,65 zł bez VAT (61,07 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Desk Window – maty handlowe na ladę

Jedno z najstarszych porzekadeł branży marketingowej mówi jasno, że dźwignią handlu jest reklama. Dlatego promowanie produktów odbywa się dzisiaj w sposób wielowymiarowy. Nowoczesne technologie nie są jednak w stanie zastąpić w stu procentach rozwiązań analogowych. Bezpośredni kontakt z reklamą jest istotnym czynnikiem w promowaniu marki czy produktu. Maty handlowe na ladę doskonale odnajdują się w tym zadaniu.

Desk Window to prosta, a przy tym sprawdzona metoda na przekazywanie informacji reklamowych w sposób nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim skuteczny. Podobnie jak banery podłogowe, maty reklamowe na ladę należą do elementów, które przyciągają uwagę w sposób całkowicie naturalny, wynikający z sytuacji.

Kiedy klient czeka na wydanie produktu czy na otrzymanie rachunku, szuka czegoś, na czym będzie mógł zawiesić wzrok. Maty handlowe na ladę, które prezentują ciekawą reklamę, przyciągają wzrok znudzonych klientów w sposób niewymuszony i niemalże automatyczny. Grzechem jest nie skorzystać z tak prostego sposobu na efektywną komunikację wizualną.

Maty reklamowe na ladę

Podobnie jest w przypadku hoteli czy firm o charakterze stricte usługowym. Ich promocja za pomocą ekspozycji materiałów promocyjnych poprzez eleganckie maty reklamowe na ladę to najprostszy i najtańszy sposób na rozpowszechnianie informacji na temat swojej działalności oraz rodzaju oferowanych usług.

Rozwiązanie to świetnie sprawdza się również w programach partnerskich B2B, gdzie jedna marka promuje drugą. Banery na ladę Desk Window pozwalają na skuteczną, a jednocześnie dyskretną reklamę. Na tym jednak nie kończy się ich zastosowanie. W kreatywnym użyciu mata może być oprawą dla menu w obiektach gastronomicznych czy cennikiem usług. Wykorzystanie tego typu prezenterów jest naprawdę szerokie.

Zamówienie powyżej 500 sztuk pozwala na indywidualną realizację, obejmującą zmianę koloru mat oraz nadrukowanie na nich loga. Przy zakupie większej liczby produktów, oferujemy naszym klientom atrakcyjne zniżki cenowe.