Ładowarki do samochodów elektrycznych

Wszystko wskazuje na to, że samochody elektryczne to przyszłość współczesnej motoryzacji. Z roku na rok rośnie grono kierowców korzystających z tych ekologicznych pojazdów. Tym samym systematycznie zwiększa się zapotrzebowanie na ładowarki do samochodów elektrycznych. Jansen Display oferuje wysokiej klasy urządzenia, które umożliwiają wygodne uzupełnienie energii, w pojazdach zasilanych prądem elektrycznym. 


Dostępne w naszej ofercie ładowarki do samochodów elektrycznych to nowoczesne, wytrzymałe i eleganckie konstrukcje, które idealnie nadają się do montowania w restauracjach, galeriach handlowych, parkingach podziemnych, terenach sportowych i wszędzie tam, gdzie kierowcy mogą się zatrzymać i szybko naładować swoje samochody. Ich design został stworzony z myślą o doskonałym dopasowaniu do każdej lokalizacji, dzięki temu ładowarka nie tylko idealnie spełnia swoją funkcję, ale również doskonale się prezentuje.


Nikola Charger Pool Wall

Niedostępny
Dostarczamy 30.10.

9 789,88 zł bez VAT (12 041,55 zł z VAT)

Totem do szybkiego ładowania Nikola DC

Niedostępny
Dostarczamy 30.10.

Z 246 697,59 zł bez VAT (303 438,04 zł z VAT)

Totem ładujący Nikola DC

Niedostępny
Dostarczamy 30.10.

35 388,83 zł bez VAT (43 528,26 zł z VAT)

Totem ładujący Signage AC

Niedostępny
Dostarczamy 30.10.

5 085,60 zł bez VAT (6 255,29 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 4 z 4 (1 Stron)

Totemy do szybkiego ładowania

Dbając o pełną wygodę i komfort użytkowników, oferowane przez Display Jansen ładowarki dedykowane są do szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. W zależności od modelu ładowarki, dostępne są urządzenia o mocy prądu wyjściowego 1x50 kW DC, 2x100 kW DC, 2 x 22 kW prądu przemiennego. Poszczególne typy ładowarek mogą być montowane również na zewnątrz np. podwójna ładowarka do samochodów elektrycznych Nicola AC Charger Totem Outdoor IP54.

Obok klasycznych totemów do szybkiego ładowania, w naszej ofercie znajdują się również niezwykle praktyczne totemy cyfrowe, które obok funkcji standardowej ładowarki do samochodów elektrycznych, są również świetnym nośnikiem treści reklamowych i informacyjnych.

Tego typu ładowarki wyposażono bowiem w specjalny ekran, na którym mogą być wyświetlane różnego rodzaju materiały promocyjne czy wideo prezentacje. Dzięki temu zyskujemy nowoczesny baner reklamowy i ładowarkę do pojazdów elektrycznych w jednym.

Ładowarki do samochodów elektrycznych – dla ludzi i dla natury!

Dzisiaj ładowarki do samochodów elektrycznych stają się koniecznością. Coraz więcej stacji paliwowych oraz szereg obiektów o charakterze publicznym, zostaje wyposażonych w tego typu instalacje. Wraz z rosnącą liczbą samochodów elektrycznych rośnie zapotrzebowanie na stacje szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych.

Przy dłuższych trasach kierowcy szukają możliwości uzupełnienia energii w swoich elektrycznych autach na specjalnych mapach stacji ładowania samochodów elektrycznych. Każdy samochód na prąd ma swój określony zasięg i kierowcy zazwyczaj planują podróż według lokalizacji konkretnych punktów ładowania.

Warto zatem znaleźć się na tego typu mapie, która przyciągnie do nas dodatkowych klientów. Z drugiej strony inwestując w ekologiczne rozwiązania, wspieramy środowisko naturalne. Im więcej punktów ładowania będzie dostępnych, tym więcej kierowców będzie decydować się na samochody elektryczne.

Jansen Display oferuje wysokiej klasy, solidne i nowoczesne ładowarki do samochodów elektrycznych, zarówno do zastosowania zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Zróżnicowana konstrukcja i moc poszczególnych modeli pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb i budżetu.