Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą szpikulec.

Kod Produktu: FLAGSETFDXG2

Specyfikacja techniczna produktu Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą szpikulec.

Dane techniczne
Długość całkowita paczki (mm) 0
Szerokość całkowita paczki (mm) 0
Wersja Jednostronna
Wysokość całkowita paczki (mm) 0
Waga netto (kg) 3
Waga całkowita (kg) 3
 • Flaga reklamowa w kształcie kropli z podstawą – szpikulec - zapewniająca efektywną i gotową do użycia prezentację. Wystarczy rozpakować i rozpocząć promocję. Wysokiej jakości druk sublimacyjny, bezpośredni zapewnia wodoodporność flagi i dlatego jest idealny zarówno do prezentacji wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy. Rozmiar XL: 4,2 m.

  • Kształt kropli + podstawa, szpikulec do wbicia
  • Prosta instalacja
  • Prezentacja wewnętrzna i zewnętrzna
  • Jednostronny druk sublimacyjny
  • Dwustronna prezentacja – efekt lustrzanego odbicia
  • Wydruk wodoodporny
  • Wysokość całkowita: 4,2 m
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Podstawa
Proszę wybrać Format
Produkt dostępny w magazynie w ilości 8 szt., możemy dostarczyć w Środa 30.09.
 • 383,59 zł Bez VAT
 • Z VAT 464,14 zł
 • od 5 szt. 368,25 zł
 • od 10 szt. 352,90 zł
 • od 20 szt. 337,56 zł
Czy potrzebujesz więcej sztuk? Zadzwonimy do Ciebie.
+
-

Szczegółowy opis produktu Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą szpikulec.

Flaga reklamowa w kształcie kropli jest popularną i skuteczną formą promowania firm, marek, produktów, wydarzeń. Jej dużą zaletą jest przyciągający uwagę kształt, na którym bardzo dobrze prezentują się wybrane motywy graficzne i tekstowe. Flaga wykonana jest z wytrzymałej tkaniny tekstylnej, osadzonej na łatwo składanym i rozkładanym maszcie, połączonym ze stelażem. Dzięki temu jej przewożenie, montaż i demontaż są bardzo komfortowe.

 

Flagi reklamowe w kształcie kropli doskonale sprawdzają się wewnątrz i na zewnątrz budynków. Używane są podczas imprez plenerowych, targów. Pełnią funkcję informacyjną i promocyjną. Są również stałym, ważnym elementem identyfikacji outdoorowej firm i instytucji. Duża powierzchnia zadruku pozwala na efektowną i bardzo dobrze widoczną prezentację. Dzięki zastosowaniu techniki sublimacji otrzymujemy trwały i wodoodporny nadruk.

 

Format flag można dostosować do swoich potrzeb. Pogrupowaliśmy je w dostępne kategorie rozmiarowe – S, M, L, XL – co znacznie ułatwia wybór odpowiedniego produktu. Najwyższe z proponowanych flag mają ponad 4 metry wysokości całkowitej. Ważnym elementem każdej flagi jest podstawa, która decyduje o sposobie jej montażu. Oferujemy rozwiązania dobrze sprawdzające się w każdych warunkach. Do wnętrz polecamy lekkie podstawy składane krzyżowe. Na zewnątrz flagę można przymocować, używając ciernia lub elementu pozwalającego wwiercić się w miękkie podłoże. Dobrze sprawdzają się także podstawy unieruchamiane przez najazd na nie kołami samochodu.

Wszystkie nomenklatury

Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 1120x2380 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 1120x2380 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 1120x2380 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 1120x2380 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 1120x2380 mm i podstawą szpikulec. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 690x1810 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 690x1810 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 690x1810 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 690x1810 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 690x1810 mm i podstawą szpikulec. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 580x1430 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 580x1430 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 580x1430 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 580x1430 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 580x1430 mm i podstawą szpikulec. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 1380x3700 mm i podstawą szpikulec.