Floorwindow

Nowoczesne i praktyczne maty podłogowe Floorwindow to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie dysponujemy już żadną wolną przestrzenią do ekspozycji treści promocyjnych czy informacyjnych. Asortyment Jansen Display pokazuje, że skuteczna komunikacja wizualna ma w swoim arsenale wiele przydatnych narzędzi. I opiera się nie tylko na takich produktach jak ramy na plakaty czy potykacze reklamowe.

Ciekawą propozycją, która sprawdza się w ekspozycji materiałów poligraficznych, jest baner podłogowy Floorwindow. Stanowi on doskonały nośnik informacji. Przy tym jest to produkt elegancki, trwały i niedrogi. Tego typu maty podłogowe są niezwykle wygodne w użytku. Nie zajmują miejsca i idealnie wkomponowują się w przestrzeń, w której się znajdują.

To doskonały sposób prezentacji, nie tylko w przypadku, gdy brak nam powierzchni do ekspozycji. Położenie banera przy wejściu, w korytarzu lub nawet w windzie, jest gwarancją, że informacja, jaką ze sobą niesie, dotrze do szerokiego grona odbiorców.


Baner podłogowy Floor Window

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Środa 27.01.

Z 354,39 zł bez VAT (435,90 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Baner podłogowy Floorwindow – bo liczy się podstawa!

Nie bez przyczyny słowo fundament ma tak ważne znaczenie. Jest to bowiem podstawa. Często zapominamy, jak ważna w przekazie reklamowym może być przestrzeń, po której na co dzień stąpamy i zdajemy się jej nie zauważać. A przecież podłoga to miejsce, na które często spoglądamy. W dodatku możemy robić to całkowicie swobodnie. Nikogo nie dziwi wzrok spuszczony w dół.

Maty podłogowe Florwindow mogą zatem liczyć na uwagę klientów, wynikającą ze zwykłej praktyczności, która nakazuje od czasu, do czasu patrzeć pod nogi. Tym samym treści w nich zawarte na pewno dotrą do wielu odbiorców – szczególnie jeśli banery znajdują się w różnego rodzaju przestrzeniach publicznych, handlowych czy usługowych.

Maty podłogowe Floorwindow – prosta obsługa i wysoka trwałość

Przekaz informacji poprzez banery podłogowe Floorwindow ma bardzo dużą moc, którą warto wykorzystać w celach promocyjnych. Oferowane przez nas maty to niezwykle trwałe produkty o przemyślanej konstrukcji, która pozwala na prostą i szybką wymianę plakatów. Do ich wyrobu używamy wysokiej jakości materiałów, które odznaczają się estetycznym wyglądem i trwałością.

Tym samym banery Floorwindow to eleganckie prezentery podłogowe w kolorze czarnym, które można stosować w każdego rodzaju wnętrzach. Co istotne, posiadają antypoślizgową powierzchnię spełniającą normy NFSI, potwierdzające skuteczność w zapobieganiu poślizgnięciom oraz upadkom. Dzięki temu maty są w pełni bezpieczne i mogą leżeć w miejscach, gdzie panuje duży ruch. Wysoka odporność na zarysowania pozwala na ich długotrwałe użytkowanie, mata przez cały czas wygląda estetycznie i schludnie.

Baner podłogowy Floorwindow można dopasować do każdego pomieszczenia. Dostępne są bowiem aż 3 różne rozmiary mat – formaty: A0 (841 mm x 1189 mm), A1 (594 mm x 841 mm) i A2 (420 mm x 594 mm).

Przy dużych zamówieniach, które wynoszą powyżej 500 sztuk banerów podłogowych Floor Window, oferujemy możliwość zmiany koloru maty. W takiej sytuacji możemy również nadrukować na produkcie wskazane przez klienta logo. Duże zamówienia to także atrakcyjne rabaty.