Grafika do trybunki Impress M tyłek

Kod Produktu: CIM-GB

Specyfikacja techniczna produktu Grafika do trybunki Impress M tyłek

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 1001
Wysokość (mm) 997
Długość (mm) 1,5
Szerokość całkowita paczki (mm) 350
Wysokość całkowita paczki (mm) 50
Długość całkowita paczki (mm) 450
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,4
Waga całkowita (kg) 1
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika do Counter Impress

  The Soft Knit 100% Polyester (PES) bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do drukowania na Counter Impress Graphic. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do wykorzystania na wystawach, imprezach w pomieszczeniach lub na pokazach produktowych.


  Grafika z uszczelką silikonową na krawędzi (SEG)

  Tkanina do trybunki Counter Impress jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu. Zaskocz swoją grafiką Counter Impress.


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Tylna strona
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 12.10.
 • 191,51 zł Bez VAT
 • Z VAT 235,56 zł
+
-