Obrus na stół Standard

Kod Produktu:
 • Zakrywa 4 boki stołu
  Standardowy obrus na stół kwadratowy zakrywa całkowicie 4 boki. Popularny obrus, który jest elegancki w swojej prostocie i zapewnia dużą ilość niewidocznego miejsca do przechowywania materiałów pod stołem.

  Łatwa i szybka konfiguracja
  Rozstawienie stoiska promocyjnego nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Po prostu potrzebujesz tylko stołu i jesteś gotowy, aby dzięki spersonalizowanemu nadrukowi na stole skraść przedstawienie.

  Idealny do wykorzystania na wystawach i pokazach
  Niezależnie od tego, czy masz spotkanie biznesowe, konferencję, dzień otwarty szkoły czy prezentację produktu; budżetowy okrągły obrus nadaje się na każdą okazję. Lekki, łatwy do złożenia i spakowania i zabrania na następną promocję lub wydarzenie. Szybkie, niedrogie i zwinne rozwiązanie do zaprezentowania siebie, swojej firmy i produktów.

  Poliestrowa popelina
  Popelina to sztywny tkany materiał powlekany o silnym odczuciu tekstury. Sztywny materiał o doskonałych wynikach druku transferowego. Atrament jest wdrukowany na materiale. Dlatego nawet tego nie czujesz. Ma bardzo dobrą odporność na zagniecenia i świetne krycie

  Wybierz metodę drukowania

  Wszystkie nasze obrusy są drukowane metodą sublimacji, co zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne. Atrakcyjny wygląd, doskonały design i brak obawy o pęknięcia i uszkodzenia grafiki.
  Wybierz odpowiednią opcję nadruku, która pasuje do Twojego wydarzenia.

  Direct Color - nadruk logo

  Pokaż swoje logo z przodu, u góry lub z boku pokrycia stołu. Twój obrus jest drukowany z jednokolorowym tłem i logo lub brandingiem. Użyj szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczone obszary logo.

  Wydruk transferowy - pełny spad

  Zaprojektuj obrus z dowolnym kolorem, gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę obrusem. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcia w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń co do kolorów i umieszczania grafik.
Produkt niedostępny