Desk windowBaner na ladę Desk Windo

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 29.05.

Z 49,65 zł bez VAT (61,07 zł z VAT)Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Maty reklamowe na ladę Desk Window to idealne uzupełnienie pozostałych materiałów służących do promocji treści marketingowych i informacyjnych, takich jak potykacze reklamowe, maty podłogowe czy ramy na plakaty.

Prezentery tego typu są idealnym nośnikiem informacji w przypadku wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw handlowo-usługowych, gdzie kontakt z klientem następuje przy ladzie, recepcji czy okienku. Oferowane przez Jansen Display banery reklamowe na ladę dostępne są w uniwersalnym, czarnym kolorze oraz w dwóch formatach – A4 (210 mm x 297 mm) oraz A3 (297 mm x 420 mm). Dzięki temu można je dopasować do wielkości blatu czy lady.

Elegancki wygląd i trwałość produkowanych przez nas mat reklamowych uzyskane zostały za sprawą wysokiej jakości materiałów. Nie bez znaczenia jest również ich staranne wykonanie, ze szczególną dbałością o wszystkie detale. Sprytna konstrukcja mat pozwala na błyskawiczną wymianę materiałów promocyjnych. A spełnienie norm NFSI gwarantuje ich antypoślizgowe właściwości.