Floorwindow

Nowoczesne i praktyczne maty podłogowe Floorwindow to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie dysponujemy już żadną wolną przestrzenią do ekspozycji treści promocyjnych czy informacyjnych. Asortyment Jansen Display pokazuje, że skuteczna komunikacja wizualna ma w swoim arsenale wiele przydatnych narzędzi. I opiera się nie tylko na takich produktach jak ramy na plakaty czy potykacze reklamowe.

Ciekawą propozycją, która sprawdza się w ekspozycji materiałów poligraficznych, jest baner podłogowy Floorwindow. Stanowi on doskonały nośnik informacji. Przy tym jest to produkt elegancki, trwały i niedrogi. Tego typu maty podłogowe są niezwykle wygodne w użytku. Nie zajmują miejsca i idealnie wkomponowują się w przestrzeń, w której się znajdują.

To doskonały sposób prezentacji, nie tylko w przypadku, gdy brak nam powierzchni do ekspozycji. Położenie banera przy wejściu, w korytarzu lub nawet w windzie, jest gwarancją, że informacja, jaką ze sobą niesie, dotrze do szerokiego grona odbiorców.


Baner podłogowy Floor Window

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 28.05.

Z 354,39 zł bez VAT (435,90 zł z VAT)Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Eleganckie, trwałe i tanie maty podłogowe. doskonale sprawdzą się w miejscach gdzie żaden inny nośnik informacji się już nie zmieści. Podłoga jest zapomnianym miejscem, często nie wykorzystanym, a przecież każdy musi patrzyć pod nogi :-). Doskonałej jakości materiały i przemyślane rozwiązania sprawiają, że mata podłogowa fantastycznie wkomponuje się w przestrzeń handlową i w ciekawy sposób posłuży do komunikacji z klientem. Różne rozmiary, jakie posiadamy w ofercie, umożliwią dopasowanie każdego banera na podłogę.

Mata podłogowa to prosta rozwiązanie, która umożliwia wielokrotną wymianę plakatu, a jej największą zaletą jest trwałość - bardzo pożądana cecha dla produktu po którym się chodzi!