Roll up Standard

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Roll up Standard

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 865
Wysokość (mm) 2140
Długość (mm) 380
Objętość (l) 0
Szerokość całkowita paczki (mm) 120
Wysokość całkowita paczki (mm) 115
Długość całkowita paczki (mm) 905
Pakowanie 1
Ilość palet 114
Waga netto (kg) 3,4
Waga całkowita (kg) 3,8
Gwarancja (m) 12
Typ narożników Bez narożników
Moc W 0
Materiał Aluminium / Metal
Możliwość promowania marki Tak
Przeznaczony do Transparent
Instalacja Wolnostojący
Składany Tak
 • Roll Up Standard to elegancka konstrukcja o wysokiej stabilności - zapewniają to dwie składane aluminiowe nóżki, oraz odpowiedni ciężar konstrukcji. Stojak wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium, łatwo i szybko można złożyć i schować do torby, która zapewnia łatwy transport i ochronę twojego baneru reklamowego. Kaseta Roll upa, posiada mechanizm, który automatycznie zwija plakat. Dokładne napięcie plakatu gwarantuje aluminiowy składany maszt. W opakowaniu znajduje się tylko konstrukcja Roll-up bez baneru, ale w prosty sposób możesz zamówić stojak razem z wydrukiem - wybierz właściwą opcję poniżej!

  • Bardzo stabilna konstrukcja.
  • Niezawodny mechanizm zwijający plakat.
  • Wysokiej jakości materiały.
  • Torba transportowa w komplecie.
  • Koniecznie zamów Roll-up razem z wydrukiem!


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Ramka + 2 plakaty

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Piątek 21.01.
 • od 103 zł Bez VAT
 • Z VAT 126,69 zł
+
-
Wybierz rodzaj papieru

Szczegółowy opis produktu Roll up Standard

Roll Up Standard przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują pewnych rozwiązań ekspozycyjnych dla reklam banerowych. To niezawodny system pozwalający na prezentację firmy, instytucji czy wydarzenia. Bardzo dobrze sprawdza się w przestrzeniach wystawienniczych, targowych, konferencyjnych. Wspiera wizerunek firmy. Pozawala dotrzeć z czytelnym przekazem do kluczowych odbiorców.

 

Roll Up Standard spełnia wszystkie wymagania profesjonalnego systemu prezentacji banerów. Wykonany jest z materiałów o podniesionej wytrzymałości – anodowanego aluminium i metalu. Po rozłożeniu stanowi stabilną konstrukcję i zapewnia optymalne naprężenie baneru. U jego postawy zastosowano dwa szerokie elementy utrzymujące całość w pożądanej pozycji.

 

Korzystanie ze stojaka Roll Up Standard jest bardzo komfortowe. Jego poszczególne elementy można w szybki i łatwy sposób połączyć ze sobą. Wyposażony jest w wygodną kasetę, w której zamieszcza się baner. Dzięki temu jest on właściwie chroniony na czas transportu. Rozwinięcie i zwinięcie baneru przebiega bardzo sprawnie. Dodatkowo kaseta wyposażona jest w mechanizm pozwalający na automatyczne zwijanie baneru. Wszystkie elementy mieszczą się w dedykowanym pokrowcu, który można wykorzystać na czas transportu i przenoszenia.

 

Roll Up Standard można zamówić w dwóch najpopularniejszych wymiarach odpowiadających dużym formatom: 85 cm na 200 cm lub 100 cm na 200 cm. Oferujemy także kompletny system składający się ze stojaka i baneru, który drukujemy zgodnie z powierzonym projektem.