Metalowy stojak na 6 rowerów z ramą plakatową

Kod Produktu: BCSEKR

Specyfikacja techniczna produktu Metalowy stojak na 6 rowerów z ramą plakatową

Dane techniczne
Długość całkowita paczki (mm) 1127
Szerokość całkowita paczki (mm) 367
Wersja Jednostranná
Wysokość całkowita paczki (mm) 30
Długość (mm) 648
Szerokość (mm) 1109
Wysokość (mm) 1419
Waga netto (kg) 33,9
Waga całkowita (kg) 38,7
Daszek Tak
Typ narożników Ostry
Długość kabla (mm) 0
Kolor Galwanizowany
Materiał Aluminium / Metal
Mocowanie Śruby
Przeznaczony do Rowery
Ilość zamków 0
Widoczna wielkość 1052 x 294
  • Bardziej zaawansowaną konstrukcją, która pozwala na jeszcze wygodniejsze przekazywanie komunikatów wizualnych, są stojaki na rowery z ramą zatrzaskową. Wykorzystanie nowoczesnych ram OWZ pozwala na szybką i wygodną wymianę znajdujących się wewnątrz ramy wizualnych nośników informacyjnych.

    Rozwiązanie to sprawia, że ekspozycja materiałów promocyjnych jest prosta i funkcjonalna. Wymiany nadruku można dokonać w każdej chwili. Ponadto jest on w pełni chroniony przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, słońce czy wiatr. Ramy zatrzaskowe do stojaków reklamowych mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak folie ochronne UV czy kieszenie wodoodporne. Profile ram wykonane są z anodowanego aluminium, co sprawia, że prezentują się elegancko i solidnie.

    Oferowane stojaki rowerowe zostały wyposażone w specjalne otwory, które pozwalają na ich szybkie i proste przymocowanie do podłoża. Można je ze sobą łączyć. Jako producent mamy możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Cała konstrukcja stojaków na rowery jest bowiem wykonywana przez Jansen Display. Przy zakupie większej liczby stojaków zapewniamy atrakcyjne rabaty. Gwarantujemy ekspresową dostawę, która dla wybranych produktów jest darmowa.


Produkt dostępny w magazynie zewnętrznym w ilości 1 szt., możemy dostarczyć w Czwartek 30.01.
  • 1 664,21 zł Bez VAT
  • Z VAT 2 046,98 zł
+
-