Subscribe to RSS Feed

Ramy aluminiowe, antyramy i ramki OWZ

Chcielibyście Państwo właściwie wyeksponować konkretny plakat lub grafikę promocyjną? Ramy aluminiowe są powszechnie uznanym i popularnym rozwiązaniem do prezentacji tego typu materiałów od ponad 20 lat, a w asortymencie naszej firmy znajdziecie ich zróżnicowane, bardzo eleganckie pod względem wizualnym wersje. Umożliwiamy też bogaty wybór ich profili - od 16 do nawet 45mm.

 

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań, które proponujemy są ramki OWZ, które umożliwiają proste i sprawne otwieranie i zamykanie, co pozwala na szybką i łatwą wymianę każdego folderu umieszczonego w danej gablocie. Są one wyposażone między innymi w specjalną folię UV, dzięki której żaden przechowywany w nich materiał nie utraci swojej jakości, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych na zewnątrz.

 

Sprawdźcie też Państwo koniecznie nasze estetyczne antyramy, które możecie w pełni spersonalizować, wybierając chociażby ich wersję z zaokrąglonymi bądź ostrymi narożnikami.

 

Nasze ramy aluminiowe i OWZ sprawią, że będziecie mogli zaprezentować swoje rozwiązania bądź obwieścić ważne informacje nie tylko wewnątrz budynków, ale nawet w tak atrakcyjnych promocyjnie przestrzeniach jak choćby witryny sklepowe. Oprócz elementów aluminiowych wykonujemy też ich odmiany akrylowe i drewniane czy wspomniane już antyramy.