Tablice magnetyczne - suchościeralne

Nowoczesne tablice magnetyczne należą do grona uniwersalnych i niezwykle praktycznych sprzętów, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Równie dobrze sprawdzą się w biurze, do wygodnej wymiany informacji i treści w trakcie prezentacji lub szkolenia, jak i w placówkach edukacyjnych – stanowiąc funkcjonalne i niebrudzące tablice lekcyjne, czy po prostu jako środek przekazu różnego rodzaju komunikatów, używany w różnych branżach: od HoReCa poprzez handel i usługi po reklamę.

W ofercie Jansen Display znajduje się szeroki wybór obejmujący tradycyjne tablice suchościeralne i tablice magnetyczne wieszane na ścianie oraz tablice na stojaku czy kółkach – tzw. flipcharty. Szeroki wybór formatów tablic suchościeralnych, czyli rozmiarów oraz ich różne konstrukcje pozwalają na pełne dopasowanie produktu do potrzeb.


Magnetyczna tablica suchościeralna SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 62,93 zł bez VAT (77,40 zł z VAT)

Suchościeralna tablica szklana

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 280 zł bez VAT (344,40 zł z VAT)

Suchościeralna tablica szklana czarna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 329,41 zł bez VAT (405,17 zł z VAT)

Tablica suchościeralna z powierzchnią emaliowaną SCRITTO

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 121,03 zł bez VAT (148,87 zł z VAT)

Samoprzylepna folia do pisania

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 19,77 zł bez VAT (24,32 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Tablice magnetyczne i akcesoria do tablic suchościeralnych

Dbając o to, aby nasza oferta była jak najbardziej kompletna, dostarczamy również szereg innych produktów z kategorii akcesoria do tablic suchościeralnych. Dzięki temu nasi klienci mogą kupić kompleksowe zestawy, na które składają się tablice magnetyczne oraz całe pozostałe wyposażenie, niezbędne do ich użytkowania, takie jak markery do tablic suchościeralnych, magnesy do tablic magnetycznych, gąbki czy płyny czyszczące oraz elementy mocujące tablice do ścian – w przypadku tablic wiszących.

Tablice suchościeralne z harmonogramem – wygodne planowanie

Oprócz tradycyjnych tablic magnetycznych w naszej ofercie dostępne są produkty, które charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. Tego typu produktem jest tablica suchościeralna SCRITTO, z przednim panelem wykonanym ze szkła.

Tablica posiada wysuwane i wymienne tło, które zawiera już naniesione ramy i linie harmonogramu. Dzięki temu zapiski na tablicy są idealnie uporządkowane i doskonale widoczne. Takie rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie tablice suchościeralne są wykorzystywane do planowania grafików pracy czy harmonogramów realizowanych projektów.

Niestandardowe tablice suchościeralne

Oprócz suchościeralnych tablic z zaimplementowanym tłem do wygodnego planowania oferujemy również stylowe suchościeralne tablice szklane z gładką powierzchnią, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniu biznesowym, edukacyjnym i prywatnym. Wraz z tablicami można zakupić u nas zestaw markerów i gąbek do ścierania.

Tablice szklane dostępne są w dwóch rozmiarach: 900x1200 mm i 900x600 mm. Poszczególne modele tablic suchościeralnych i magnetycznych posiadają również wygodne podstawki na markery czy gąbki. Tablice w zależności od potrzeb można montować w pionie lub poziomie.

W naszej ofercie znajdują się również tablice suchościeralne z powierzchnią emaliowaną marki SCRITTO, dostępne w aż 6 rozmiarach, po których można pisać flamastrami i montować do nich materiały za pomocą magnesów.

Tablice suchościeralne i magnetyczne są nowoczesną alternatywą dla tablic kredowych. Ich zaletą jest to, że są niebrudzące, prezentują się naprawdę elegancko i nowocześnie, są trwałe i zazwyczaj lekkie, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tablic suchościeralnych. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne zniżki!