Stojaki na menu

Jednym z istotnych elementów sprawnego zagospodarowania przestrzeni publicznej i Horeca, w kwestii szybkiej i wygodnej komunikacji wizualnej, są stojaki na menu. Oczywiste jest, że oparcie się na funkcjonalnych rozwiązaniach, które są w stu procentach praktyczne i komfortowe, zarówno dla gości i klientów, jak i dla obsługi, to najlepszy krok w kierunku optymalizacji procesów, mających na celu dostarczenie ważnych informacji w sposób najbardziej efektywny.

Nie dziwi więc to, że nowoczesne stojaki na menu są wyposażeniem, które jest niezbędne zwłaszcza w obiektach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie, herbaciarnie czy bistro. Ich zastosowanie nie ogranicza się jedynie do wygodnej prezentacji karty dań czy napojów. Za ich pomocą można bowiem dostarczać klientom i gościom szereg innych, istotnych informacji.


Informacyjny stojak L SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 5,11 zł bez VAT (6,29 zł z VAT)

Informacyjny stojak T SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 9,51 zł bez VAT (11,70 zł z VAT)

Stojak informacyjny z aluminiową podstawą na Menu

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 41 zł bez VAT (50,43 zł z VAT)

Stojak akrylowy typu A

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 8,19 zł bez VAT (10,07 zł z VAT)

Akrylowy stojak informacyjny typu L

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 4,13 zł bez VAT (5,08 zł z VAT)

Stojak akrylowy typu T

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 5,71 zł 4,85 zł bez VAT (5,97 zł z VAT)

Informacyjny stojak odlewany typu L na ulotki SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 5,53 zł bez VAT (6,80 zł z VAT)

Odlewany stojak informacyjny typu T na ulotki SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 14,46 zł bez VAT (17,79 zł z VAT)

Stojak odlewany typu L z regulowanym kątem nachylenia na ulotki SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 2,96 zł bez VAT (3,64 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 9 z 9 (1 Stron)

Stojaki na menu z plexi, akrylu i drewna

W naszej ofercie znajdują się stojaki na menu z plexi, a także stojaki odlewane z akrylu, czy w końcu drewniane stojaki tablicowe, na których można pisać za pomocą pisaków kredowych. Bogaty wybór materiałów wykonania idzie w parze z różnorodnością konstrukcji. Oferujemy stojaki na menu z plexi z łatwo wymiennym wkładem, jak i odlewane stojaki z regulowanym kątem nachylenia.

Stojaki na menu posiadają trzy podstawowe typy konstrukcji – L, T oraz A. Są to produkty przeznaczone do ustawiania na blatach, stołach, czy kontuarach. Stojaki dostępne są w różnych formatach, najczęściej A5 lub A4. Poszczególne modele oferowane są w różnego rodzaju konfiguracjach, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie stojaków do swoich indywidualnych potrzeb.

Wybór pod względem designu obejmuje m. in. rodzaj i kształt podstawki, kolor stojaka, jego kształt oraz rodzaj zastosowanych rozwiązań technologicznych. Oferujemy stojaki na menu z wymiennym wkładem, stojaki z laminowaną tablicą oraz nowoczesne stojaki magnetyczne. Wszystkie produkty charakteryzują się dopracowanym wykończeniem, elegancją i wysoką funkcjonalnością.

Stojaki na menu na stół w oryginalnym stylu

Stojaki na menu na stół, których bogaty asortyment dostępny jest w ofercie Jansen Display, to artykuły o zróżnicowanym designie i konstrukcji, wyprodukowane z różnego rodzaju materiałów. Daje to klientom bardzo szeroki wybór, który pozwala na idealne dopasowanie konkretnego asortymentu do rodzaju lokalu czy jego wystroju.

Wśród klasycznych produktów, oferujemy również ciekawe i oryginalne stojaki na menu na stół, takie jak stojaki trójstronne, które umożliwiają prezentację trzech różnych ofert, czy stojaki na menu tablicowe w niestandardowych kształtach np. czajnika.

Jako producent szerokiej gamy nośników informacji, możemy zagwarantować, że dostarczane przez nas stojaki na menu to wysokiej jakości asortyment, który idealnie sprawdzi się w każdego rodzaju obiektach Horeca i nie tylko! Produkty te mogą być stosowane jako klasyczne stojaki na menu lub jako nośnik informacji stawiany na blacie czy kontuarze, a także jako typowy stojak reklamowy. Co istotne, przy większych zamówieniach oferujemy bardzo korzystne promocje!