Potykacze drewniane

Drewniane stojaki to wyjątkowo stylowe potykacze reklamowe wyposażone w wygodne w użyciu tablice kredowe. Potykacze drewniane należą do grona nośników informacji, które charakteryzują się niezwykłą prostotą obsługi, a przy tym wysoką funkcjonalnością.

Wolnostojące potykacze reklamowe drewniane z powodzeniem można stosować w restauracjach, barach, pubach, bistro, cukierniach czy kawiarniach lub herbaciarniach. Doskonale sprawdzają się przy konieczności częstej zmiany komunikatów, robi się to szybko i wygodnie. Wystarczy zmazać starą informację i za pomocą markerów kredowych nanieść nową. Potrzebne do tego są tylko ściereczka i marker kredowy.

Tym samym, potykacze drewniane to najprostszy sposób informowania o aktualnych promocjach. Za ich pomocą można przekazywać klientom i gościom wszystkie istotne informacje. W naszej ofercie znajdują się potykacze reklamowe drewniane dwustronne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im trwałość i możliwość użytkowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.


Drewniany potykacz Economy

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

181,79 zł bez VAT (223,60 zł z VAT)

Drewniany potykacz obrotowy

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 224,52 zł bez VAT (276,16 zł z VAT)

Kredowy potykacz Swing

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

681,21 zł bez VAT (837,89 zł z VAT)

Kredowy stojak typu A Antique

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

517,31 zł bez VAT (636,29 zł z VAT)

Drewniany potykacz reklamowy z wysuwaną tablicą

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 416,26 zł bez VAT (512 zł z VAT)

Potykacz drewniany z tablicą kredową

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 311,51 zł bez VAT (383,16 zł z VAT)

Potykacz kredowy

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 271,45 zł bez VAT (333,88 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 7 z 7 (1 Stron)

Lekkie, funkcjonalne i wytrzymałe potykacze reklamowe drewniane

Za sprawą swojej drewnianej konstrukcji, wykonanej z twardego drewna liściastego, potykacze reklamowe drewniane są nie tylko wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, ale również niezwykle lekkie. Dzięki temu można je swobodnie przestawiać z jednego miejsca na drugie.

Co istotne, dostępne w ofercie Jansen Display potykacze drewniane odznaczają się zwiększoną odpornością na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, którą uzyskano poprzez laminowanie ciśnieniowe. Dzięki temu nasze potykacze drewniane są jeszcze bardziej odporne zarówno na wilgoć, jak i na działanie promieniowania UV.

Dlatego można je użytkować przez bardzo długi czas, a one pomimo narażenia na szkodliwe czynniki zewnętrzne, nie będą się wypaczać i zachowają swój ładny wygląd. Oferowane przez nas potykacze drewniane mają konstrukcję rozstawną, która jest bardzo stabilna, co chroni potykacz przed przewróceniem. Niektóre modele posiadają dodatkowy ogranicznik w postaci stylowego łańcuszka.

Potykacze drewniany – wybierz kolor i format dostosowany do potrzeb!

Klienci Jansen Display mogą wybierać spośród kilku rodzajów potykaczy reklamowych drewnianych. Ciekawą opcją są potykacze drewniane z wysuwaną tablicą, produkowane w rozmiarach 680 mm x 1200 mm oraz 550 mm na 850 mm.

Tego typu konstrukcja umożliwia szybkie wyjęcie tablicy kredowej z potykacza, co pozwala na jeszcze wygodniejsze tworzenie komunikatów informacyjnych. Wszystkie potykacze drewniane dostępne są w trzech kolorach: czarnym, jasnobrązowym oraz ciemnobrązowym.

Wolnostojące potykacze reklamowe drewniane odznaczają się wyjątkowym stylem i niezwykłą wręcz prostotą użytkowania. Jest to rozwiązanie, które nadal cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, nie tylko w branży gastronomicznej i Horeca, ale również jako jedna z popularnych form przekazywania komunikatów reklamowych i informacyjnych w lokalach handlowych czy usługowych.

W naszej ofercie obok potykaczy drewnianych dostępne są również markery kredowe, oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz specjalne folie tablicowe. Kupując większą ilość produktów, klienci mogą liczyć na korzystne rabaty. Zapraszamy!