Stojaki na menu drewniane

Lekkie, trwałe i niezwykle stylowe stojaki na menu drewniane, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kart dań w postaci drukowanej. W naszej ofercie znajdują się zarówno wykonane z drewna podstawki, do których można montować wygodne w użyciu tablice kredowe o różnych rozmiarach, jak i drewniane stojaki z ramką do dwustronnej ekspozycji.

Oferujemy również oryginalne mini stojaczki z drewna, które wyglądają jak niewielkie potykacze reklamowe, przeznaczone do ustawienia na blacie czy kontuarze. Stojaki na menu z drewna to produkty dedykowane dla szeroko pojętej branży gastronomicznej, ale nie tylko!

Świetnie sprawdzają się zarówno w eleganckich restauracjach, jak i barach, pubach, bistro czy cukierniach, kawiarniach i herbaciarniach. Równie dobrze znajdują jednak zastosowanie także w innych branżach handlowo – usługowych. Za ich pośrednictwem można w szybki i prosty sposób komunikować się z klientami, przekazując im istotne informacje.


Drewniany stojak na menu Economy

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 46,97 zł bez VAT (57,77 zł z VAT)

Drewniany stojak na menu

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 47,61 zł bez VAT (58,56 zł z VAT)

Drewniany stojak mini

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 42,41 zł bez VAT (52,16 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Klimatyczne i praktyczne stojaki na menu z drewna

Stojaki na menu z drewna to wyjątkowe nośniki informacji, nadające wnętrzom niezwykłej atmosfery. Są przy tym bardzo praktyczne i poręczne. Wszystko za sprawą wykorzystania do ekspozycji treści tablicowych paneli, na które można nanosić informacje szybko i wygodnie.

Służą do tego niebrudzące markery kredowe, również dostępne w naszej ofercie – w różnych kolorach i grubościach – 3 mm do cienkich napisów i 15 mmm do grubszych napisów. Zaletą tablicowych stojaków na menu z drewna jest to, że nieaktualne komunikaty mogą zostać szybko zmazane, za pomocą gąbki czy ściereczki.

Stojaki na menu z drewna od Jansen Display wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystane do nich drewno zostało laminowane pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu stojaki są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce czy wilgoć i mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Dopasuj drewniany stojak do wnętrza!

Wiele lokali posiada interesujący i nietuzinkowy wystrój, który ma za zadanie czynić je w oczach klientów miejscami wyjątkowymi. Dostępne w naszej ofercie stojaki na menu drewniane idealnie wpasowują się w ten trend. Co istotne, jest w czym wybierać.

Oferujemy bowiem stojaki na menu z drewna o zróżnicowanych konstrukcjach – mini stojak z drewna, stojak z ramką i drewniana podstawka na menu. Kilku kolorach do wyboru – czarny, jasnobrązowy i ciemnobrązowy. A w przypadku niektórych modeli także w różnych formatach – A5 i A4. To jednak nie wszystko, ponieważ obok stojaków na menu drewnianych, w naszej ofercie znajdują się również oryginalne panele tablicowe, przeznaczone do stojaków z drewna. Ich ciekawy design sprawia, że są wspaniałym dodatkiem, nadającym lokalowi interesującego klimatu.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję obejmującą panele tablicowe w różnych kształtach np. czajnika czy talerza ze sztućcami. Są one dwustronne, co pozwala na podwójną ekspozycję treści. Doskonale współgrają z drewnianymi stojakami, do których można je łatwo zamocować.

Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami do stojaków drewnianych oraz z asortymentem obejmującym stojaki na menu drewniane! Jest to najprostszy sposób, na wyjątkowy wystrój i skuteczną komunikację z klientami!