Stojaki informacyjne Menu Board

Odpowiednia prezentacja informacji czy oferty jest kluczowym elementem sprawnej organizacji przestrzeni publicznej i Horeca. Nie obejdzie się w tym przypadku bez profesjonalnego wsparcia, jakim są dostępne w naszej ofercie stojaki informacyjne na menu. Asortyment Jansen Display w tym zakresie jest niezwykle zróżnicowany, tak, aby niezależnie od tego, czy potrzebne są produkty dla branży gastronomicznej, hotelarskiej czy jakiejkolwiek innej, można było znaleźć stojaki w pełni dostosowane do potrzeb.

Wszystko po to, żeby przekaz wizualny zrealizowany za ich pośrednictwem był efektywny, a same nośniki idealnie komponowały się z otoczeniem. Stojaki informacyjne  Menu Board – w zależności od modelu, można stosować wewnątrz lub na zewnątrz obiektów.

Wybór dostępnych produktów jest naprawdę duży i obejmuje m.in.: Menu Board podświetlany lub stojaki wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak, kieszenie magnetyczne czy stojaki z zainstalowanym mechanizmem na dokumenty (segregatorem umieszczonym na szczycie). Z naszymi produktami każda prezentacja wypadnie idealnie!


Stojak Informacyjny na menu z ramką OWZ A4, A3, A2

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 166,50 zł 149,85 zł bez VAT (184,32 zł z VAT)

Stojak Informacyjny Pionowy A4, A3

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 246,31 zł bez VAT (302,96 zł z VAT)

Menu Board z kieszenią magnetyczną

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

603,76 zł bez VAT (742,62 zł z VAT)

Menu Board Informacyjny Dwustronny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

333,47 zł bez VAT (410,17 zł z VAT)

Menu Board Informacyjny Standard

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

296,21 zł bez VAT (364,34 zł z VAT)

Stojak Menu Board Compasso

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 394,93 zł bez VAT (485,76 zł z VAT)

Menu Board na koszulki do segregatorów

W produkcji
Wysyłka w Środa w drodze

449,71 zł bez VAT (553,14 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 7 z 7 (1 Stron)

Stylowe stojaki Menu Board dostosowane do potrzeb!

Nowoczesny design, wysoka jakość materiałów zastosowanych do produkcji oraz konfiguralność poszczególnych modeli, pozwala na perfekcyjne dopasowanie stojaków prezentacyjnych na menu do konkretnego zastosowania. Nasi klienci mają do wyboru wolnostojące stojaki Menu Board podłogowe o zróżnicowanej konstrukcji. W zależności od potrzeb można dopasować określony format tablicy informacyjnej, a w przypadku podstawy można wybrać jej konkretny kształt – kwadrat, prostokąt, trójkąt lub zaokrąglony.

To jednak nie wszystko, oferujemy bowiem nowoczesne gabloty naścienne informacyjne, w kolorze jasnym-szarym i czarnym, które można stosować na zewnątrz budynku i wyposażyć dodatkowo w oświetlenie LED. W naszym asortymencie znajdują się również stojaki podłogowe z zamykanymi gablotami.

Posiadamy także bardzo szeroką ofertę obejmującą stojaki na menu tradycyjne, stawiane na stołach czy blatach, za pomocą których można przedstawiać zarówno aktualne karty dań i napojów w restauracjach, kawiarniach czy bistro, jak i inne istotne informacje. Można je stawiać w lobby hotelowym czy na kontuarach recepcji. Zróżnicowana stylistyka i materiały wykonania – drewno, akryl, metal, umożliwią dostosowanie ich designu do wystroju danego wnętrza.

Menu Board LED, czyli stojak Menu Board podświetlany

Pragnąc dostarczyć naszym klientom jak najszerszą gamę produktów o wysokiej funkcjonalności, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazło się nowoczesne wyposażenie dla przestrzeni publicznej i Horeca, takie jak Menu Board LED.

Stojak Menu Board podświetlany jest rozwiązaniem dedykowanym wszędzie tam, gdzie prezentacje treści wizualnych muszą być widoczne przez cały czas, bez względu na jakość oświetlenia zewnętrznego. Znajdują one zastosowanie w hotelach, obiektach gastronomicznych, urzędach, kinach, teatrach, muzeach czy galeriach sztuki oraz w każdej sytuacji, gdy chcemy zachować pełną niezależność od innych źródeł światła.

Oferowane przez nas stojaki na manu stanowią skuteczną formę komunikacji wizualnej. Są przy tym produktami niezwykle praktycznymi. Odznaczają się wysoką jakością wykonania, z dbałością o najdrobniejsze detale. Są nowoczesne i stylowe, a przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Mogą pełnić funkcję oznakowania przestrzeni publicznej lub prezentować określone treści promocyjne czy informacyjne. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. A solidność i wytrzymałość konstrukcji gwarantuje długoletnie użytkowanie.