Inne ramki plakatowe

W ofercie Jansen Display obok wygodnych i prostych w użyciu ram zatrzaskowych, proponujemy również inne ramki plakatowe, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych form ekspozycji wizualnej. Są to nowoczesne i lekkie konstrukcje, które umożliwiają prezentację plakatu w sposób niestandardowy i przyciągający uwagę – zachowując przy tym wysoką funkcjonalność i prostotę montażu.


Samoprzylepna koszulka na plakat

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 25,43 zł bez VAT (30,77 zł z VAT)

Profile Banerowe

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 10,98 zł bez VAT (13,29 zł z VAT)

Naokienna rama plakatowa

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 78,46 zł bez VAT (94,94 zł z VAT)

Dwustronny stojak na plakat

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 57,74 zł bez VAT (69,87 zł z VAT)

Rama naprężająca na plakat - Posterstretch

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 11,22 zł bez VAT (13,58 zł z VAT)

Listwy plakatowe Postersnapper

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 15,16 zł bez VAT (18,34 zł z VAT)

Ramka plakatowa Slide in Frame

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 45,28 zł bez VAT (54,79 zł z VAT)

Rama do wsuwania plakatu

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Poniedziałek 02.11.

Z 24,94 zł bez VAT (30,18 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 8 z 8 (1 Stron)

Ramki plakatowe w zupełnie innym stylu

Interesującą formą ekspozycji plakatów, reklam, ulotek i ogłoszeń są samoprzylepne koszulki na plakaty montowane na gładkich i płaskich powierzchniach typu: witryny sklepowe czy lakierowane drewno. Oferujemy koszulki w formatach A3 i A4. Produkt wykonany jest z plastiku. Koszulki mocowane są na specjalnej taśmie klejącej, która pozwala na jej wielokrotne przyklejanie i odklejanie.

Tego rodzaju forma prezentacji treści reklamowych jest ciekawą alternatywą dla standardowej ramki plakatowej. Koszulka samoprzylepna może być mocowana tylko w pionie. Wymiana plakatu jest szybka i prosta – wsuwa się go z boku kieszeni. Produkt umożliwia ekspozycję dwustronną i dedykowany jest do użytku wewnętrznego

Rama naprężająca na plakat

Pomysłowe ramy naprężające na plakat Posterstretch zwracają uwagę swoim oryginalnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Propozycja tego typu produktów skierowana jest do klientów poszukujących rozwiązań niestandardowych, a jednocześnie w pełni praktycznych. 

Rama Posterstrech ze względu na swoją unikalną konstrukcje jest niezwykle lekka. Dlatego równie dobrze można ją przykleić do witryny sklepowej za pomocą przyssawek, jak i umieścić ją na ścianie na zwykłych haczykach czy powiesić na zwisających z sufitu stalowych linkach.

Cienkie, aluminiowe profile ramy połączone są ze sobą narożnikami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Od nich z kolei wychodzą specjalne sprężynki zakończone uchwytem w formie tzw. krokodylka, które służą do mocowania plakatu w ramie. Efekt wizualny jest rewelacyjny i nie pozostawia obojętnym nikogo, kto spojrzy na ramkę i umieszczony w niej plakat.

Rama do wsuwania plakatu

Prezentowane ramki do wsuwania plakatu to ultra cienkie konstrukcje, w których liczba ruchomych elementów została ekstremalnie zminimalizowana. Do wymiany plakatu należy jedynie unieść górny profil ramki – której nie trzeba ściągać ze ściany.

Obramowanie tego typu dedykowane jest do wystaw wewnątrz budynków. Dostępne są wersje z panelem lub bez panelu tylnego o zróżnicowanych formatach. Ramki plakatowe do wsuwania ze względu na swoją lekką wagę można montować zarówno na haczykach, jak i przyssawkach. Natomiast za sprawą swojej budowy odznaczają się ciekawym wyglądem, wpasowując się doskonale do każdego rodzaju wnętrza.

Propozycja innych ramek plakatowych jest uzupełnieniem naszej oferty obejmującej ramki plakatowe zatrzaskowe i potykacze reklamowe. Rozwiązania te sprawdzą się szczególnie w zastosowaniu komercyjnym, jako skuteczne i przyciągające uwagę stylowe nośniki reklamowe, które odznaczają się przemyślaną konstrukcją i modnym designem.