Inne ramki plakatoweRama naprężająca na plakat - Posterstretch

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 28.05.

Z 20,40 zł bez VAT (25,09 zł z VAT)

Samoprzylepna koszulka na plakat

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 28.05.

Z 26,19 zł bez VAT (32,21 zł z VAT)

Rama do wsuwania plakatu

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 29.05.

Z 45,35 zł bez VAT (55,78 zł z VAT)Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

W naszej ofercie nie zabrakło nowoczesnych obramowań. Oferujemy zarówno oprawy podświetlane oraz ramy wsuwane – w tym podwieszane, dwustronne ramy Slide in Frame, jak i ramy naprężające na plakaty czy magnetyczne ramki naokienne.

Wszystkie ramy na plakaty za sprawą swoich zróżnicowanych formatów i konstrukcji znajdują bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od wybranego modelu możemy wieszać je na ścianie, przyklejać na powierzchnie płaskie lub montować na specjalnych linkach i hakach, co jest niezwykle efektywne i pozwala na dwustronną ekspozycję.

Nasze produkty równie dobrze sprawdzają się w zastosowaniu użytkowym, jako oprawa ulubionych plakatów, zdjęć czy reprodukcji dzieł sztuki, jak i w stricte marketingowych prezentacjach plakatów reklamowych czy ulotek oraz innych poligraficznych nośników informacji.

Eleganckie i wytrzymałe profile doskonale podkreślają prezentowany obraz, nadając mu wyjątkowej i stylowej aury, która jest idealnym tłem każdej ekspozycji i skutecznie wzmacnia jej przekaz.

Ramki na plakaty - alternatywa dla standardowych ram zatrzaskowych:

Magnetyczna ramka naokienna - model, który dzięki specjalnej klejącej powierzchni, można przymocować do niemal każdej gładkiej płaszczyzny. Dzięki swoim właściwościom, magnetyczną ramkę naokienną można wielokrotnie przyklejać do wybranej powierzchni, bez obaw o uszkodzenie lub zużycie samej ramki, lub powierzchni. Ta fajna ramka posiada magnetyczny pasek, dzięki któremu w łatwy sposób można otworzyć nośnik i wymienić plakat.

Drugie rozwiązanie to ramka wsuwana, w której otwiera się profil górny i wsuwa się plakat przez szczelinkę. Jest to ładna rama, która posiada zwartą konstrukcję, w której zminimalizowaliśmy ilość ruchomych elementów do minimum. Dzięki temu plakat można wymieniać często i w prosty sposób, bez konieczności ściągania ramy ze ściany, co bardzo ułatwia np. codzienne korzystanie z ramki wsuwanej