Pozostałe ramki plakatowe

W ofercie Jansen Display obok wygodnych i prostych w użyciu ram zatrzaskowych, proponujemy również inne ramki plakatowe, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych form ekspozycji wizualnej. Są to nowoczesne i lekkie konstrukcje, które umożliwiają prezentację plakatu w sposób niestandardowy i przyciągający uwagę – zachowując przy tym wysoką funkcjonalność i prostotę montażu.


Dla poszukujących jeszcze innych rozwiązań oferujemy dwustronne ramy zatrzaskowe na plakaty z dyskretną podstawką przyklejaną do podłoża. Produkt posiada uszczelkę i nadaje się również do ekspozycji zewnętrznej. Ciekawym sposobem prezentacji treści drukowanych są także listwy plakatowe Postersnapper – wyposażone w profile zatrzaskowe. Oprócz tego oferujemy szereg akcesoriów do ram zatrzaskowych, takich jak linki i haczyki montażowe, klucze do otwierania ram Security, wodoodporne kieszenie, zapasowe blaszki do profili, przyssawki, śruby z kołkami do montażu czy wymienne folie ochronne.


W tej kategorii znajdą Państwo wyjątkowe ramy zatrzaskowe - niektóre z nich posiadają zmieniony i unikalny design np. inny kształt profila zatrzaskowego, którego nie znajdzie się u innego producenta, jak w przypadku ram Compasso. Innym przykładem jest zatrzaskowa rama naokienna, która dzięki swoim właściwościom i konstrukcji, po zamocowaniu do witryny, wygląda jakby została wtopiona w szkło. Pozostałe propozycje są w nietypowych rozmiarach, np. dużych formatach ramy plakatowe z szerokimi profilami zatrzaskowymi, które udźwigną taki ciężar lub specjalny profil Security, w ramkach Security - unikalny kształt zapobiega otwarciu ramki przez osoby niepowołane, ale dla osoby ze specjalnym kluczem otwarcie nie będzie stanowiło problemu.


Dwustronny stojak na dystrybutor

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 71,62 zł bez VAT (88,09 zł z VAT)

Listwy plakatowe Postersnapper

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 15,12 zł bez VAT (18,60 zł z VAT)

Dwustronna ramka plakatowa Slide in Frame

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 135,51 zł bez VAT (166,68 zł z VAT)

Profile Banerowe

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 49,60 zł bez VAT (61,01 zł z VAT)

Samoprzylepna koszulka na plakat

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Czwartek

od 57,73 zł bez VAT (71,01 zł z VAT)

Rama do wsuwania plakatu

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

64,04 zł bez VAT (78,77 zł z VAT)

Metalowa ramka na plakat

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 127,49 zł bez VAT (156,81 zł z VAT)

Rama naprężająca na plakat - Posterstretch

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 27,31 zł bez VAT (33,59 zł z VAT)

Naokienna rama plakatowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 78,46 zł bez VAT (96,51 zł z VAT)

Baner podłogowy Floor Window

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Czwartek

od 483,51 zł bez VAT (594,72 zł z VAT)

Baner na ladę Desk Window

Dostępnych w magazynie 68 szt.
Wysyłka w Czwartek

od 73,83 zł bez VAT (90,81 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 11 z 11 (1 Stron)

Ramki plakatowe w zupełnie innym stylu

Interesującą formą ekspozycji plakatów, reklam, ulotek i ogłoszeń są samoprzylepne koszulki na plakaty montowane na gładkich i płaskich powierzchniach typu: witryny sklepowe czy lakierowane drewno. Oferujemy koszulki w formatach A3 i A4. Produkt wykonany jest z plastiku. Koszulki mocowane są na specjalnej taśmie klejącej, która pozwala na jej wielokrotne przyklejanie i odklejanie.

Tego rodzaju forma prezentacji treści reklamowych jest ciekawą alternatywą dla standardowej ramki plakatowej. Koszulka samoprzylepna może być mocowana tylko w pionie. Wymiana plakatu jest szybka i prosta – wsuwa się go z boku kieszeni. Produkt umożliwia ekspozycję dwustronną i dedykowany jest do użytku wewnętrznego

Rama naprężająca na plakat

Pomysłowe ramy naprężające na plakat Posterstretch zwracają uwagę swoim oryginalnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Propozycja tego typu produktów skierowana jest do klientów poszukujących rozwiązań niestandardowych, a jednocześnie w pełni praktycznych. 

Rama Posterstrech ze względu na swoją unikalną konstrukcje jest niezwykle lekka. Dlatego równie dobrze można ją przykleić do witryny sklepowej za pomocą przyssawek, jak i umieścić ją na ścianie na zwykłych haczykach czy powiesić na zwisających z sufitu stalowych linkach.

Cienkie, aluminiowe profile ramy połączone są ze sobą narożnikami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Od nich z kolei wychodzą specjalne sprężynki zakończone uchwytem w formie tzw. krokodylka, które służą do mocowania plakatu w ramie. Efekt wizualny jest rewelacyjny i nie pozostawia obojętnym nikogo, kto spojrzy na ramkę i umieszczony w niej plakat.

Rama do wsuwania plakatu

Prezentowane ramki do wsuwania plakatu to ultra cienkie konstrukcje, w których liczba ruchomych elementów została ekstremalnie zminimalizowana. Do wymiany plakatu należy jedynie unieść górny profil ramki – której nie trzeba ściągać ze ściany.

Obramowanie tego typu dedykowane jest do wystaw wewnątrz budynków. Dostępne są wersje z panelem lub bez panelu tylnego o zróżnicowanych formatach. Ramki plakatowe do wsuwania ze względu na swoją lekką wagę można montować zarówno na haczykach, jak i przyssawkach. Natomiast za sprawą swojej budowy odznaczają się ciekawym wyglądem, wpasowując się doskonale do każdego rodzaju wnętrza.

Propozycja innych ramek plakatowych jest uzupełnieniem naszej oferty obejmującej ramki plakatowe zatrzaskowe i potykacze reklamowe. Rozwiązania te sprawdzą się szczególnie w zastosowaniu komercyjnym, jako skuteczne i przyciągające uwagę stylowe nośniki reklamowe, które odznaczają się przemyślaną konstrukcją i modnym designem.