Cyfrowy potykacz Spectrum

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Cyfrowy potykacz Spectrum

Dane techniczne
Masa produktu po złożeniu (kg) 23,45
Waga (kg) 27,45
Waga (kg) 243,84
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 24
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
Kolor Biały | Czarny
 • Potykacz Cyfrowy Spectrum - Profesjonalny Ekran dla Twojej Prezentacji

  Przedstaw swoją historię w nowoczesny sposób za pomocą Potykacza Cyfrowego - wyjątkowego stojaka z monitorem Digital Signage, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki prezentujesz swoje treści. Ten zaawansowany Totem został zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości prezentacji, a umieszczenie ekranu na poziomie oczu zapewnia, że treści cyfrowe będą przyciągać uwagę na jaką zasługują.

  Ekran umieszczony na wysokości oczu gwarantuje, że odwiedzający zatrzymają się, aby obejrzeć interesujące filmy lub ważne wiadomości, zanim przejdą dalej. Pokaż swoją historię, wyjaśnij szczegóły, wyraź emocje i nadaj nastrój za pomocą wideo lub pokazu slajdów, które zostaną zapamiętane.

  Dzięki wbudowanym kółkom, stojak Potykacz Cyfrowy staje się mobilnym narzędziem, które bez wysiłku możesz przenieść w dowolne miejsce. Koniec z podnoszeniem ciężarów i skomplikowanymi konfiguracjami - po prostu zabierz ze sobą totem cyfrowy i łatwo go skonfiguruj. Doskonały mobilny totem z ekranem Digital Signage, idealny do użytku na wystawach, wydarzeniach lub prezentacjach.

  Stojak Potykacz Cyfrowy został dodatkowo pokryty farbą odporną na odciski palców, dzięki czemu zawsze wygląda nieskazitelnie i profesjonalnie. Pożegnaj smugi i odciski palców, a powitaj elegancki, czysty wygląd swojego totemu cyfrowego. Bez względu na to, jak często przemieszczasz stojak na kółkach, jego lakierowanie odporne na odciski palców pozostanie niezmienne.

  Przenieś swoje prezentacje na wyższy poziom z Potykaczem Cyfrowym - mobilnym, eleganckim i profesjonalnym wyświetlaczem, który przyciągnie uwagę każdego odwiedzającego.

  Zalety cyfrowego potykacza Spectrum:
  • Ekran umieszczony na wysokości oczu
  • Prosty w transporcie i przemieszczaniu dzięki kółkom
  • Malowany farbą odporną na odciski palców
  • Doskonały na imprezy i wydarzenia oraz do showroomów i punktów sprzedaży
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Kolor
Produkt w produkcji najwcześniej możliwa wysyłka w Środa 08.05.
 • od 6 660 zł Bez VAT
 • Z VAT 8 191,80 zł
+
-