Akcesoria do stojaków na ulotki

Stojaki na ulotki dostępne w ofercie Jansen Display, to praktyczne i konfiguralne produkty, do czego przyczyniają się akcesoria do stojaków reklamowych. Oferujemy różnego rodzaju dodatkowe elementy – zarówno montażowe, takie jak uchwyty do zawieszenia czy mocowania stojaków – np. uchwyty do stojaków reklamowych, jak i specjalne akcesoria zwiększające praktyczne zastosowanie tego typu konstrukcji.

Dzięki temu możemy dostarczyć naszym klientom rozwiązania w pełni kompleksowe, które obejmują zarówno stojaki na ulotki, jak i wszystkie niezbędne do ich wykorzystania elementy. W ten sposób zakupione produkty są w pełni kompatybilne ze sobą i niemalże od razu gotowe do użytku. Za pomocą oferowanych akcesoriów stojaki można mocować do ścian lub innych powierzchni – w tym na ścianki wyposażone w szczeliny montażowe oraz ścianki druciane. Co istotne, dostępne w naszej ofercie kieszenie można również mocować do krawędzi drugiego stojaka.


Przegroda akrylowa dzieląca kieszeń

Dostępnych w magazynie 22 szt.
Wysyłka w Piątek

4,26 zł bez VAT (5,24 zł z VAT)

Uchwyt do mocowania stojaka na ulotki - 2 sztuki

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

4,15 zł bez VAT (5,10 zł z VAT)

Klipsy do zawieszenia kieszeni na ulotki

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

3,17 zł bez VAT (3,90 zł z VAT)

Nóżka do kieszonek na ulotki

Dostępnych w magazynie 21 szt.
Wysyłka w Piątek

3,46 zł bez VAT (4,26 zł z VAT)

Uchwyt do naściennych kieszeni na ulotki

Dostępnych w magazynie 34 szt.
Wysyłka w Piątek

4,08 zł bez VAT (5,02 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Uchwyty do stojaków reklamowych

Oferujemy uchwyty do stojaków reklamowych w postaci plastikowych klipsów (w zestawie znajdują się 2 haczyki), które służą do połączenia jednego stojaka na ulotki z innym. Pozwala to na proste i wygodne łączenie kieszeni, i tworzenie stojaków dostosowanych do potrzeb pod względem ilości miejsca na ekspozycję ulotek czy katalogów reklamowych.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się zestawy obejmujące klipsy do ściany płytowej, umożliwiające instalację kieszeni na ścianie oraz uchwyty do zawieszenia stojaków na lince. Dodatkowo dla klientów, którzy chcą móc korzystać ze stojaków ściennych w sposób tradycyjny, czyli stawiając je na blacie, proponujemy podstawkę do stojaków na ulotki. Wszystkie te elementy pozwalają na zwiększenie funkcjonalności stojaków, które mogą być w razie potrzeby wieszane na ścianie lub stawiane na biurku, ladzie czy kontuarze.

Pozostałe akcesoria do stojaków na ulotki

Do zwiększenia możliwości poszczególnych stojaków na ulotki, służy również przegroda akrylowa dzieląca kieszeń. Sprawdza się ona wtedy, gdy w większej kieszeni chcemy umieścić mniejsze ulotki. Przegrodę można stosować praktycznie w każdego rodzaju stojakach wiszących i stojących, jakie są dostępne w naszej ofercie – bez względu na ich format i sposób ekspozycji materiałów promocyjnych.

Dzięki przegrodom możemy w szybki sposób podzielić np. kieszeń A4 na formaty A5 lub A6. Oferowane akcesoria do stojaków reklamowych to wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się pełnym dopasowaniem do pozostałego asortymentu, obejmującego stojaki na ulotki. Jansen Display to międzynarodowa marka, zajmująca się m.in. produkcją szeroko pojętych materiałów POS i wyposażenia biurowego.

Klienci wybierający nasze produkty, mogą liczyć na akcesoria o solidnej konstrukcji i nowoczesnym wzornictwie oraz w pełni profesjonalną obsługę. Gwarantujemy szybką dostawę materiałów, które znajdują się w magazynie. A nowoczesny park maszynowy pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie produkcji pozostałych elementów, których nie ma w danym momencie na stanie. Przy większych zamówieniach nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Zapraszamy!