Popielnice

Dostępne w ofercie Jansen Display popielnice to wysokiej klasy produkty, wykonane z nierdzewnych i ognioodpornych materiałów. Oferujemy szeroki wybór tego typu asortymentu, obejmujący popielnice zewnętrzne i wewnętrzne, wykonane w niezwykle eleganckim i ciekawym stylu. Świetnie nadają się one zarówno do klasycznych, jak i całkiem awangardowych, i nietuzinkowych aranżacji.

Popielnice należą do kategorii wyposażenia przestrzeni publicznej i Horeca. Można je stawiać i montować wszędzie, w każdym miejscu, w którym spełnią swoją funkcję. Ich przemyślana i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że są to produkty bardzo praktyczne, zarówno pod kątem korzystania z nich przez gości czy klientów, jak i wykonywania wszystkich związanych z ich obsługą czynności, takich jak sprzątanie, konserwacja itp. Zostały one wyposażone w zamykany na kluczyk systemy łatwego opróżniania.

Oferujemy popielnice wolnostojące i popielnice ścienne, które są wytrzymałe i będą służyć przez lata, ponieważ zostały stworzone z myślą o jak najdłuższej przydatności.Popielniczka ścienna kwadratowa do przymocowania na ścianę

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

357,97 zł bez VAT (440,30 zł z VAT)

Zewnętrzna popielniczka wolnostojąca - okrągła

W produkcji
Wysyłka w Piątek w drodze

421,41 zł bez VAT (518,33 zł z VAT)

Naścienna popielniczka Mini

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

161,46 zł bez VAT (198,60 zł z VAT)

Okrągły kosz na śmieci popielnica stojąca

W produkcji
Wysyłka w Piątek w drodze

274,99 zł bez VAT (338,24 zł z VAT)

Wolnostojąca popielniczka z koszem na śmieci

W produkcji
Wysyłka w Piątek w drodze

925,90 zł bez VAT (1 138,86 zł z VAT)

Stolik z popielniczką

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

3 365,40 zł bez VAT (4 139,44 zł z VAT)

Popielnica ścienna okrągła do przymocowania na ścianę

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

317,52 zł bez VAT (390,55 zł z VAT)

Wolnostojąca popielnica

W produkcji
Wysyłka w Piątek w drodze

515,57 zł bez VAT (634,15 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 8 z 8 (1 Stron)

Popielnice wolnostojące – stylowe i wytrzymałe

W ofercie obejmującej popielnice wolnostojące, obok okrągłych popielnic o smukłych kształtach i oryginalnych popielnic w stylu vintage, znajdują się również niezwykle eleganckie stoły z popielnicą wyposażone w wygodne i ognioodporne blaty, a także kosze na śmieci z popielniczką.

Popielnice stojące i kosze z popielniczką można postawić w dowolnym miejscu, przeznaczonym dla osób palących. Ich stabilna konstrukcja, zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz elegancki design sprawiają, że prezentują się one idealnie praktycznie wszędzie, niezależnie od rodzaju obiektu, przed którym zostają postawione.

Wykorzystanie popielnic wolnostojących zewnętrznych to jeden z najprostszych sposobów na zachowanie porządku przy wejściu do lokalu. Do najbardziej uniwersalnego zastosowania doskonale nadają się klasyczne kosze z popielniczką. Tego typu produkty cechuje duża funkcjonalność i estetyka wykonania. Pozostałe popielnice stojące świetnie sprawdzą się w palarniach publicznych czy miejscach dla palaczy wyznaczonych w przestrzeni Horeca.

Popielnice ścienne – funkcjonalne i dyskretne

Popielnice stojące to nie jedyne wyposażenie palarni, jakie proponujemy naszym klientom. W naszej ofercie dostępne są również eleganckie popielnice ścienne, które świetnie nadają się do montażu w firmowych palarniach.

Oferujemy zarówno naścienne mini popielniczki, które można zainstalować na ścianie w dyskretny sposób, jak i mocowane do ściany długie i smukłe kwadratowe oraz okrągłe popielnice ścienne. Dla eleganckich aranżacji stworzyliśmy naścienne stoliki z popielnicą, które wyposażono w niewielki elegancki blacik z ognioodpornego materiału.

Wszystkie popielnice ścienne z naszej oferty można z powodzeniem montować także na zewnątrz budynków – są w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych. Poza tym, podobnie, jak i popielnice wolnostojące, popielnice ścienne także zostały wyposażone w łatwy system opróżniania zbiorników. Są zatem proste w obsłudze i konserwacji, a ich montaż i demontaż jest błyskawiczny.