Akcesoria - pinezki i magnesy

Korzystanie ze wszystkich możliwości ekspozycyjnych, jakie dają dostępne w naszej ofercie tablice suchościeralne, filcowe i korkowe, wymaga zastosowania dedykowanego dla nich wyposażenia, które stanowią praktyczne akcesoria do tablic.

W asortymencie Jansen Display znajdują się wszystkie niezbędne artykuły, które umożliwią zarówno prezentację informacji na tablicach korkowych i filcowych – pinezki do tablic, jak i zestawy markerów do pisania na tablicach suchościeralnych oraz magnesy do tablic magnetycznych.

Decydując się na zakup tablic suchościeralnych, korkowych lub tekstylnych, warto za jednym razem zakupić również zestaw potrzebnych akcesoriów, dzięki którym od razu po otrzymaniu produktów, będzie można korzystać ze wszystkich możliwości, które dają korkowe i filcowe tablice informacyjne oraz tablice suchościeralne.

Nie tylko jest to korzystne, bo przy zakupie większej ilości towarów zazwyczaj oferujemy atrakcyjne rabaty, ale taki kompleksowy zakup pozwala na oszczędność czasu, potrzebnego na ponowne szukanie tego typu akcesoriów gdzieś indziej. Dostępne akcesoria do tablic włączyliśmy do asortymentu z myślą o wygodzie klientów i dostarczeniu kompleksowej oferty produktowej.


Gąbka do tablic suchościeralnych SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

6,07 zł bez VAT (7,47 zł z VAT)

Zestaw markerów do tablicy suchościeralnej

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

17,48 zł bez VAT (21,50 zł z VAT)

Zestaw akcesorii do tablic suchościeralnych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

99,68 zł bez VAT (122,61 zł z VAT)

Zestaw pinezek 100 sztuk srebrne

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

6,47 zł bez VAT (7,96 zł z VAT)

Zestaw magnesów do tablic suchościeralnych SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 11,61 zł bez VAT (14,28 zł z VAT)

Płyn czyszczący do tablic suchościeralnych SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

33,29 zł bez VAT (40,95 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 6 z 6 (1 Stron)

Akcesoria do tablic suchościeralnych

Wśród akcesoriów do tablic suchościeralnych znajdują się przede wszystkim różnokolorowe markery marki SCRITTO, które dostępne są w zestawach zawierających cztery pisaki w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i czarnym. Markery nadają się zarówno do tablic magnetycznych, jak i tablic akrylowych oraz szklanych. Oprócz markerów oferujemy także gąbki do tablic suchościeralnych, które pozwalają na szybkie wytarcie tablicy.

Do dokładnego czyszczenia powierzchni tablicowych zarówno magnetycznych, jak i szklanych i akrylowych proponujemy również specjalny płyn do tablic suchościeralnych w postaci wygodnego w użytku sprayu. Wszystkie powyższe produkty można zakupić w jednym praktycznym zestawie, w którym obok markerów, gąbki i sprayu znajduje się również 16 magnesów.

Pinezki do tablic – korkowych i tekstylnych oraz magnesy do tablicy magnetycznej

Prezentacja informacji, czy innego rodzaju treści, na tablicach korkowych oraz tablicach tekstylnych wymaga zastosowania systemu mocowań, którym są niezastąpione w tej roli pinezki. W ofercie Jansen Display znajdują się pinezki do tablicy korkowej i filcowej w opakowaniach po 100 sztuk.

W przypadku tablic suchościeralnych, po których można zarówno pisać, jak i przyczepiać do nich materiały poligraficzne niezbędne są magnesy do tablicy magnetycznej. W tym zakresie oferujemy magnesy o różnej średnicy – 20 i 35 mm, w różnych kolorach do wyboru – czarnym, białym, niebieskim i czerwonym. Zestaw magnesów obejmuje 8 sztuk. Za ich pomocą można przypinać materiały do tablicy bez obawy ich uszkodzenia.

Oprócz standardowych akcesoriów do tablic, takich jak pinezki do tablicy korkowej i tekstylnej, magnesy czy markery do tablic suchościeralnych, oferujemy również specjalne czarne folie kredowe do pisania, które można naklejać na płaskie powierzchnie – spełniają wtedy funkcję tablicy kredowej, po której można pisać pisakami kredowymi lub tradycyjną kredą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!