Słupki odgradzające

Funkcjonalne i eleganckie systemy odgrodzające to bez wątpienia niezwykle istotne wyposażenie obiektów, które można zaliczyć do szeroko pojętej przestrzeni publicznej i Horeca. Za sprawą tego typu akcesoriów nie tylko wydzielimy określoną strefę czy odgrodzimy miejsca niedostępne dla nieupoważnionych osób, ale możemy również wyznaczać ciągi komunikacyjne.

W ofercie Display Jansen znajdują się różnego rodzaju słupki odgrodzeniowe, które umożliwiają skuteczne zarządzanie przestrzenią. Słupki odgradzające z taśmą i słupki odgradzające ze sznurem znajdą zastosowanie zarówno w sprawnym zarządzaniu przestrzenią w hotelach czy restauracjach, jak i przy organizacji różnego rodzaju eventów czy imprez.  Z powodzeniem można je używać w kinach, muzeach, galeriach, sklepach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest odgrodzenie wyznaczonego terenu czy zorganizowanie specjalnie wydzielonych stref.


Odgradzający słupek hotelowy - złoty

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

209,30 zł bez VAT (257,44 zł z VAT)

Słupek odgradzający - chromowany

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

206,67 zł bez VAT (254,20 zł z VAT)

Słupki odgradzające z rozwijaną taśmą 2,5 m - kolor czarny i srebrny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 208,16 zł 187,34 zł bez VAT (230,43 zł z VAT)

Słupek odgradzający z różnymi kolorami pasów o długości 2,7 m

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 217,44 zł bez VAT (267,45 zł z VAT)

Ramka plakatowa A4 do słupków z taśmą 2,7 metra

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 132,77 zł bez VAT (163,31 zł z VAT)

Ramka plakatowa A4 do słupków odgradzających Classic Dwustronna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 132,77 zł bez VAT (163,31 zł z VAT)

System odgradzający naścienny z pasem - czarny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

103,72 zł bez VAT (127,58 zł z VAT)

System odgradzający naścienny z pasem - chromowany

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

113,63 zł bez VAT (139,76 zł z VAT)

Sznur do słupków mosiężny - różne kolory

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 84,30 zł bez VAT (103,69 zł z VAT)

Sznur do słupków chromowanych - różne kolory

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 72,63 zł bez VAT (89,33 zł z VAT)

System odgradzający naścienny - mosiężny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

46,82 zł bez VAT (57,59 zł z VAT)

Uchwyt naścienny do sznura - chromowany

W produkcji
Wysyłka w Środa w drodze

40,07 zł bez VAT (49,29 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 12 z 12 (1 Stron)

Słupki hotelowe – klasyka i elegancja

W przypadku różnego rodzaju ważnych uroczystości lub w obiektach odznaczających się wyszukaną elegancją zastosowanie znajdują stylowe systemy odgrodzeń, na które składają się niezwykle gustowne mosiężne lub chromowane słupki hotelowe odgradzające. Ich solidna konstrukcja, o odpowiednim ciężarze, gwarantuje pełną stabilność ogrodzenia.

Natomiast eleganckie plecione lub welurowe sznury, dostępne w różnych kolorach z palety RAL, nadają ogrodzeniu prawdziwego szyku. Wygodne mocowanie na haczyki pozwala natomiast na szybkie rozstawienie ogrodzenia i równie szybki jego demontaż.

Nasze systemy odgrodzeń na bazie chromowanych lub mosiężnych słupków połączonych eleganckimi sznurami to idealne słupki hotelowe. Znajdą one również zastosowanie w trakcie ważnych imprez, które wymagają stworzenia oddzielnych sektorów czy stref tylko dla VIP-ów. Słupki odgradzające ze sznurem równie dobrze sprawdzą się w restauracjach oraz w każdym miejscu, gdzie odgradzające elementy powinny charakteryzować się wysoką jakością i eleganckim designem.

Inne, praktyczne systemy odgrodzeń

Obok słupków odgradzających ze sznurem, oferujemy również słupki odgradzające z taśmą. Tego typu rozwiązanie jest praktyczne i pozwala na jeszcze szybsze wyznaczanie odizolowanych obszarów czy ciągów komunikacyjnych. Najczęściej tego typu systemy odgrodzeń spotykamy na lotniskach, koncertach i w ogólnej przestrzeni publicznej. Nowoczesny design i możliwość wybrania koloru słupka oraz paska pozwala dopasować ogrodzenie do wystroju otoczenia.

Posiadamy także specjalne, mobilne słupki odgradzające TEMPALINE CHROM wyposażone w taśmę w kolorach ostrzegawczych, które nadają się do zarządzania kolejkami czy do separacji miejsc z zakazem wstępu osobom nieupoważnionym.

Słupki odgradzające z taśmą, w zależności od modelu, posiadają taśmy o wymiarach od 2,5 do 3 metrów. Sznury do słupków chromowanych lub mosiężnych mają długość 1,5 metra. W naszej ofercie dostępne są również odgradzające systemy naścienne, montowane do ściany i wyposażone w dwumetrowy pas. Oferujemy również torbę transportową do wygodnego przenoszenia słupków z systemu TEMPALINE CHROM.