Akcesoria do stojaków drewnianych

Stojaki drewniane to popularne potykacze reklamowe, które znajdują szerokie zastosowanie, zwłaszcza w branżach gastronomicznych i przestrzeniach Horeca. Do ich funkcjonalnego wykorzystania, bardzo przydatne są akcesoria do stojaków drewnianych.

W ofercie Jansen Display, obok szerokiej gamy różnego rodzaju drewnianych potykaczy i drewnianych stojaków na menu, znajduje się wyposażenie dodatkowe niezbędne do ich wygodnego użytkowania.

Na asortyment obejmujący akcesoria do stojaków drewnianych składają się m.in.: markery kredowe, czarne folie tablicowe oraz specjalne akcesoria do drewnianego stojaka na menu, w postaci laminowanych tablic o różnych kształtach, przeznaczonych do montowania na drewnianych stojakach do menu.


Akcesoria do drewnianego stojaka na menu

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 18,73 zł bez VAT (23,04 zł z VAT)

Markery kredowe 3 mm

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 8,42 zł bez VAT (10,36 zł z VAT)

Markery kredowe 15 mm

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 15,81 zł bez VAT (19,45 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych i 3 markerów kredowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 103,50 zł bez VAT (127,31 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych z możliwością pisania

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 25,40 zł bez VAT (31,24 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Markery kredowe i folie tablicowe

Tablice drewniane oraz stojaki drewniane na menu służą do szybkiej i wygodnej komunikacji z klientami. Niezbędne są do tego jednak akcesoria do stojaków drewnianych w postaci niebrudzących i wygodnych w użytku pisaków kredowych. Tego typu kredowe markery pozwalają na pisanie zarówno na tablicach kredowych, jak i szybach czy plastiku. Można je łatwo zmyć za pomocą ściereczki lub gąbki.

W naszej ofercie znajdują się pisaki kredowe dostępne w dwóch szerokościach pisania, które można dobrać do indywidualnych potrzeb. Są to szerokości 3 mm oraz 15 mm. Oprócz tego oferujemy szeroką paletę kolorów do wyboru, co pozwala tworzyć różnobarwne komunikaty, które jeszcze bardziej przyciągają uwagę klientów. Obok białego, można kupić pisaki w aż 8 kolorach, między innymi czerwony, żółty, zielony, fioletowy czy niebieski. Są to kolory z palety RAL.

W naszej ofercie obejmującej akcesoria do stojaków drewnianych znajdują się również specjalne czarne folie tablicowe, wykonane z polipropylenu, pokryte z przodu folią antyrefleksyjną, które można naklejać na stojaki drewniane czy potykacze reklamowe, zamieniając je w ten sposób w funkcjonalne tablice kredowe. Folie kredowe dostępne są w wielu formatach, takich jak np. A0, A1, A2 czy nawet 700 mm x 1000 mm. Są one niezwykle proste w montażu, wystarczy je nakleić na powierzchnię stojaka czy potykacza. Czyszczą się równie łatwo, jak powierzchnie tradycyjnych tablic kredowych.

Oryginalne akcesoria do stojaków drewnianych na menu

W idealnym dopasowaniu stojaków na menu do wystroju wnętrz świetnie sprawdzają się akcesoria do stojaków drewnianych w postaci tablic kredowych o oryginalnych kształtach. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie swojego wyposażenia w obiektach gastronomicznych.

W naszej ofercie znajdują się ciekawe akcesoria do drewnianego stojaka na menu, których format dedykowany jest dla określonego lokalu np. dla herbaciarni, baru, restauracji czy menu w bistro. Akcesoria tego typu są wspaniałym dodatkiem do aranżacji pomieszczeń. Pozwalają na wygodne przedstawienie oferty, a na dodatek przyciągają uwagę klientów.

Nie można zapomnieć o funkcjonalności, jaką niesie sam fakt, że są to tablice kredowe, które w razie potrzeby, pozwalają na błyskawiczną aktualizację oferty – wystarczy ją zetrzeć i za pomocą pisaka kredowego napisać nową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą akcesoria do stojaków kredowych. Przy większych zakupach można liczyć na korzystne zniżki.