Ramy zamykane

Nowoczesne i wytrzymałe ramy na plakaty zamykane to stylowe i funkcjonalne gabloty, które pozwalają na elegancką i bezpieczną ekspozycję plakatów, ogłoszeń i reklam. Solidnie wykonane ramy skutecznie chronią znajdujące się w niej nośniki informacji przed zniszczeniem lub kradzieżą.

Ramy zamykane wykonane są z wysokiej jakości materiałów – nadają się do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Są to naprawdę solidne konstrukcje, przeznaczone do mocowania na ścianach za pomocą śrub. W zależności od konkretnego modelu produkty zostały wyposażone w metalowe lub poliwęglanowe panele tylne.

Samo obramowanie zbudowane jest z aluminiowych profili i utrzymane w eleganckim srebrnym kolorze, uzyskanym poprzez proces anodowania aluminium. Natomiast klasyczny design oferowanych przez nas ram zamykanych – z ostrymi narożnikami – świetnie komponuje się z każdym rodzajem aranżacji. Ramy wyposażone są w wygodne, otwierane drzwiczki. A wymiana plakatów jest szybka i prosta.


Gablota informacyjna na plakat SCP

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 173,96 zł bez VAT (213,97 zł z VAT)

Gablota na plakat Premium SCPX

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 225,53 zł bez VAT (277,40 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 2 z 2 (1 Stron)

Ramy na plakaty zamykane – bezpieczna ekspozycja i łatwa obsługa

Produkt ten to idealne rozwiązanie do ekspozycji plakatów w każdych warunkach – nawet tych najbardziej wymagających. Wytrzymałe fronty z poliwęglanu, zwarta profilowa konstrukcja oraz gumowe uszczelki gwarantują ochronę przed wilgocią, wiatrem i kurzem.

Ramy zamykane są na klucz. Do wyboru mamy zamek pojedynczy lub podwójny. Dzięki temu plakat jest skutecznie zabezpieczony przed kradzieżą lub umyślnym zniszczeniem przez osoby trzecie. Oferowane przez nas ramy zamykane dostępne są w wielu formatach, co pozwala dostosować wielkość produktu do konkretnych potrzeb. Przy mniejszych rozmiarach profile ramek są szersze.

Gabloty na plakat premium – ramy zamykane w full opcji

Oferowane przez nas gabloty na plakaty premium gwarantują ochronę oprawionych materiałów przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Idealnie sprawdzają się w zastosowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Prezentowana wersja zamykanych ram posiada zwiększoną przestrzeń pomiędzy frontem i tyłem ramy, co zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza.

Ramy na plakat zamykane to rozwiązanie dedykowane dla klientów szukających obramowań z dodatkowymi zabezpieczeniami, które nie tracą przy tym na subtelności i elegancji. Dostępne w naszej ofercie zamykane gabloty, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa, nie przytłaczają swoją konstrukcją. Dzięki temu materiały eksponowane są widoczne na pierwszym planie, skutecznie promując swój przekaz.

Jansen Display od 20 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów służących do komunikacji wizualnej. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na produkcję niezawodnych i designerskich reklamowych obramowań aluminiowych. Co ważne, jako producent możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne rabaty przy zakupie większej ilości towaru.