Ramy zamykaneGablota na plakat, zamykana

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 28.05.

Z 182,09 zł bez VAT (223,97 zł z VAT)

Gablota na plakat - zamykana plus

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 28.05.

Z 229,44 zł bez VAT (282,21 zł z VAT)

Gablota na plakat, zamykana premium

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 29.05.

Z 248,81 zł bez VAT (306,04 zł z VAT)Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Nowoczesne i wytrzymałe ramy na plakaty zamykane to stylowe i funkcjonalne gabloty, które pozwalają na elegancką i bezpieczną ekspozycję plakatów, ogłoszeń i reklam. Solidnie wykonane ramy skutecznie chronią znajdujące się w niej nośniki informacji przed zniszczeniem lub kradzieżą.

Ramy zamykane wykonane są z wysokiej jakości materiałów – nadają się do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Są to naprawdę solidne konstrukcje, przeznaczone do mocowania na ścianach za pomocą śrub. W zależności od konkretnego modelu produkty zostały wyposażone w metalowe lub poliwęglanowe panele tylne.

Samo obramowanie zbudowane jest z aluminiowych profili i utrzymane w eleganckim srebrnym kolorze, uzyskanym poprzez proces anodowania aluminium. Natomiast klasyczny design oferowanych przez nas ram zamykanych – z ostrymi narożnikami – świetnie komponuje się z każdym rodzajem aranżacji. Ramy wyposażone są w wygodne, otwierane drzwiczki. A wymiana plakatów jest szybka i prosta. 

Gabloty na plakat, inaczej Ramy na plakaty  - jest to fantastyczne połączenie możliwości ramy z funkcjonalnością gabloty.  Ramy zamykane doskonale pomogą zaprezentować plakat, delikatnie podkreślając treść, a jednocześnie zabezpieczą zawartość przed osobami postronnymi, ponieważ każdy model wyposażony jest w zamek na klucz. Wymianę plakatu ułatwiają w zależności od modelu, specjalne druciana uchwytu, lub magnetyczne paski. Każdy model zamykanej ramy na plakat, różni się drobnymi detalami, tak aby produkt można było dopasować pod potrzeby każdego klienta.