Stojaki rowerowe

Popularyzacja jazdy na rowerze sprawia, że w naszym otoczeniu przybywa jednośladów, które potrzebują dla siebie odpowiedniej infrastruktury. Jej niezbędną częścią są stojaki na rowery, które pozwalają na wygodne parkowanie jednośladów i ich ewentualne zabezpieczenie przed kradzieżą, poprzez przypięcie do stojaka. Znajdują one zastosowanie zarówno w użytku publicznym, jak i prywatnym, stanowiąc nieodłączny już element małej architektury użytkowej.

Dostępne w naszej ofercie stojaki rowerowe, to wysokiej jakości, solidne konstrukcje metalowe, które umożliwiają wygodne zaparkowanie jednośladów. Ich uniwersalna budowa pozwala na parkowanie wszystkich rowerów, bez względu na ich typ i wielkość. Stojaki są wykonane z ocynkowanej stali, dzięki temu są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Zachowują swój estetyczny wygląd i nie rdzewieją.

Oferujemy zarówno stojaki jedno i dwustanowiskowe, jak i metalowe stojaki rowerowe sześciomiejscowe. To jednak nie wszystko. Nasi klienci mogą zakupić również niezwykle praktyczne stojaki wyposażone w ramy reklamowe, które świetnie sprawdzają się jako wizualny nośnik treści promocyjnych oraz różnego rodzaju materiałów informacyjnych.


Stojak na rowery 6 miejsc

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

927,06 zł bez VAT (1 140,28 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Stojaki rowerowe z miejscem na logo

Eleganckie i praktyczne stojaki rowerowe z miejscem na logo, to idealny sposób na promocję swojej marki czy przekazanie istotnych treści wizualnych. Specjalny panel zamocowany do stojaka pozwala na zainstalowanie nadruku. Wykorzystanie stojaka reklamowego, jako nośnika informacji, to niezwykle strategiczne rozwiązanie. Każdy rowerzysta w trakcie parkowania swojego roweru zwróci uwagę na treści zamieszczone na panelu. Co istotne, zrobi to w całkowicie naturalny i nieprzymuszony sposób. I najpewniej dwukrotnie – przy pozostawieniu roweru oraz przy jego zabraniu.

Stojaki na rowery z ramą zatrzaskową

Bardziej zaawansowaną konstrukcją, która pozwala na jeszcze wygodniejsze przekazywanie komunikatów wizualnych, są stojaki na rowery z ramą zatrzaskową. Wykorzystanie nowoczesnych ram OWZ pozwala na szybką i wygodną wymianę znajdujących się wewnątrz ramy wizualnych nośników informacyjnych.

Rozwiązanie to sprawia, że ekspozycja materiałów promocyjnych jest prosta i funkcjonalna. Wymiany nadruku można dokonać w każdej chwili. Ponadto jest on w pełni chroniony przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, słońce czy wiatr. Ramy zatrzaskowe do stojaków reklamowych mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak folie ochronne UV czy kieszenie wodoodporne. Profile ram wykonane są z anodowanego aluminium, co sprawia, że prezentują się elegancko i solidnie.

Oferowane stojaki rowerowe zostały wyposażone w specjalne otwory, które pozwalają na ich szybkie i proste przymocowanie do podłoża. Można je ze sobą łączyć. Jako producent mamy możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Cała konstrukcja stojaków na rowery jest bowiem wykonywana przez Jansen Display. Przy zakupie większej liczby stojaków zapewniamy atrakcyjne rabaty. Gwarantujemy ekspresową dostawę, która dla wybranych produktów jest darmowa.