Gabloty zewnętrzne

Zewnętrzna komunikacja wizualna wymaga zastosowania produktów o zwiększonej odporności. W ofercie Jansen Display znaleźć można niezwykle wytrzymałe, a przy tym eleganckie gabloty zewnętrzne, które idealnie sprawdzają się w takim zastosowaniu.

Oferowane przez nas gabloty zewnętrzne zostały zaprojektowane tak, aby wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, woda, słońce czy kurz, nie stanowiły zagrożenia dla prezentowanych materiałów – czy to reklamowych, czy informacyjnych. Uzyskanie pełnej ochrony gwarantują zastosowane w tego typu gablotach specjalne systemy uszczelek, które skutecznie izolują eksponowane materiały poligraficzne.

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment, obejmujący gabloty zewnętrzne szklane (również ze szkła hartowanego), poliwęglanowe i akrylowe, a także zamykane stojaki na menu. Zróżnicowana konstrukcja poszczególnych modeli gablot zewnętrznych oraz ich zabezpieczenie w postaci zamykanego na klucz zamka, pozwalają na w pełni bezpieczną ekspozycję plakatów reklamowych oraz innych materiałów informacyjnych. Oferujemy gabloty zewnętrzne w różnych formatach m.in.: 2 A4 czy 12 A4 i o różnej głębokości.


Gablota zamykana do użytku zewnętrznego LED

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 977,37 zł bez VAT (2 432,17 zł z VAT)

Gablota zewętrzna, zamek umieszczony w bocznym profilu

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 143,09 zł 107,32 zł bez VAT (132 zł z VAT)

Informacyjna gablota zewnętrzna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 824,86 zł bez VAT (1 014,58 zł z VAT)

Gablota zewnętrzna głęboka

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 786,71 zł bez VAT (2 197,65 zł z VAT)

Zewnętrzna gablota informacyjna zamykana na klucz SCS

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 401,34 zł 361,21 zł bez VAT (444,29 zł z VAT)

Gablota zewnętrzna na menu SCZ / LED

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 236,91 zł 177,68 zł bez VAT (218,55 zł z VAT)

Gablota zewnętrzna na plakaty Premium

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 2 277,75 zł bez VAT (2 801,63 zł z VAT)

Czarna gablota na menu / LED

W produkcji
Wysyłka we Wtorek w drodze

od 326,83 zł 245,12 zł bez VAT (301,50 zł z VAT)

Nogi do gablot do wbetonowania

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 182,80 zł bez VAT (1 454,84 zł z VAT)

Nogi do gablot do przykręcania

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 301,23 zł bez VAT (1 600,51 zł z VAT)

Zewnętrzna gablota ogłoszeniowa SCT Premium

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 824,86 zł 725,88 zł bez VAT (892,83 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 11 z 11 (1 Stron)

Gabloty zewnętrzne – dodatkowe udogodnienia

Nasze gabloty zewnętrzne w zależności od modelu i wielkości wybranego formatu, posiadają szereg dodatkowych udogodnień. Należą do nich m.in.: pałąki stalowe lub specjalne siłowniki gazowe montowane w większych gablotach, które podtrzymują ciężkie drzwi witryny w trakcie wymiany materiałów ekspozycyjnych. Dzięki temu zmiana plakatów jest szybka i prosta.

Oprócz tego poszczególne gabloty zewnętrzne posiadają opcjonalne oświetlenie LED, które pozwala na ciągłą ekspozycję treści – w dzień i w nocy. Oferujemy również gabloty wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia przed wilgocią i promieniowaniem UV czy w systemy eliminujące parowanie szyb montowane w gablotach z serii Premium – tego typu gabloty spełniają normy ochronne IP56.

Gabloty zewnętrzne, zależnie od modelu, posiadają plecy metalowe, korkowe lub filcowe. Daje to szeroki wybór metody przyczepiania nośników informacji do tablicy. Witryny zewnętrzne wyposażone w panel metalowy umożliwiają stosowanie magnesów. W przypadku gablot korkowych i filcowych materiały ekspozycyjne są przypinane za pomocą pinesek lub szpilek.

Gabloty zewnętrzne szklane, akrylowe i poliwęglanowe – montaż na ścianach i na nogach

Wszystkie gabloty zewnętrzne szklane, akrylowe i poliwęglanowe posiadają ramy wykonane z metalu. W zależności od profilu ramki i wielkości gabloty oferujemy do wyboru zabezpieczenie w postaci pojedynczych lub podwójnych zamków na kluczyk.

Poszczególne rodzaje gablot zewnętrznych można przywieszać do ścian lub mocować na stabilnych, metalowych nogach, dostępnych w dwóch różnych zestawach – nogi do betonowania (długość 2,5m) oraz nogi przykręcane do podłoża (długość 2 m). Oprócz tego oferujemy również wolnostojące gabloty na menu, które również są dostępne w wersji podświetlanej.

Proponowane gabloty zewnętrzne to niezwykle bogata oferta witryn, przeznaczonych do zewnętrznej ekspozycji wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych i informacyjnych. Dzięki zastosowaniu szeregu dodatkowych środków ochronnych nasi klienci mogą mieć pewność, że materiały prezentowane w gablotach Jansen Display będą odpowiednio zabezpieczone, zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i niepożądanym działaniem osób trzecich.