Identyfikatory - plakietki

Identyfikacja tożsamości jest dzisiaj podstawą świadomej i efektywnej komunikacji z klientem czy petentem. Pozwalają na to wygodne w użytku i niedrogie identyfikatory imienne. Dzisiaj każdy chce wiedzieć, z kim załatwia swoje sprawy. Często wystarczy imię widoczne na identyfikatorze, aby skutecznie wzbudzić zaufanie. Plakietki imienne to również jeden z najprostszych sposobów ochrony przestrzeni służbowej, przed poruszaniem się po niej osób do tego nieupoważnionych. Tym samym wykorzystanie tego typu akcesoriów jest bardzo szerokie i powszechne.

Dostępne w naszej ofercie identyfikatory to w pełni profesjonalne produkty, które można używać wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba identyfikacji. Elementy identyfikatorów są idealnie spasowane, dzięki temu znajdujące się w nich wizytówki pozostają na swoim miejscu, nawet przy wykonywaniu gwałtownych ruchów, takich jak np. schylanie. Wybór różnego rodzaju zapięcia – na agrafkę i magnetyczne, czy wyglądu plakietki, pozwala na dostosowanie identyfikatorów do konkretnych potrzeb. 


Kolorowy identyfikator

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 6,95 zł bez VAT (8,55 zł z VAT)

Identyfikator z agrafką

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

3,92 zł bez VAT (4,82 zł z VAT)

Identyfikator magnetyczny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

11,17 zł bez VAT (13,74 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Plakietki imienne – identyfikatory z agrafką

Współczesna komunikacja z klientem czy petentem opiera się na budowaniu relacji, w czym plakietki imienne znajdują niezwykle korzystne zastosowanie. Z tego rozwiązania korzystają już praktycznie wszystkie firmy handlowo-usługowe, w których pracownicy są tak naprawdę zobligowani do noszenia tego typu identyfikatorów. Najczęściej w takiej sytuacji spotykane są identyfikatory z agrafką, które są atrakcyjne zarówno pod względem wizualnym, jak i cenowym oraz praktycznym. Można je łatwo zakładać i ściągać. I trudno je zgubić.

W naszej ofercie znajdują się stylowe identyfikatory, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oferujemy dwa różne modele plakietek imiennych – identyfikator z agrafką zaokrąglony oraz identyfikator z agrafką w kształcie prostokąta. Oba rodzaje produktów są wykonane z przeźroczystych i wytrzymałych materiałów. Wsunięte w identyfikatory plakietki są dokładnie widoczne. Proponowane przez nas akcesoria są niezwykle praktyczne i proste w użyciu.

Identyfikatory magnetyczne – wygodne i nowoczesne

Nowoczesne identyfikatory magnetyczne wyposażone w specjalne magnesy, są odpowiedzią na zapotrzebowanie na plakietki, które w żadnym stopniu nie ingerują w strukturę materiału, do którego są przymocowane.  Można je równie szybko założyć, jak zdjąć. Identyfikatory magnetyczne przyczepia się do ubrania w szybki i prosty sposób, są eleganckie i prezentują się naprawdę efektownie. Świetnie sprawdzają się w przypadku identyfikacji gości biznesowych czy klientów.

Oferowane przez nas plakietki informacyjne znajdują zastosowanie jako standardowe identyfikatory dla pracowników, jak i eleganckie oraz stylowe plakietki dla gości odwiedzających biuro czy siedzibę firmy, a także uczestników konferencji branżowych, czy różnego rodzaju spotkań.

Do wykorzystania stricte organizacyjnego w przypadku eventów, praktyczne będą zarówno plakietki magnetyczne, które można przypinać do ubrania bez ingerencji w materiał, jak i identyfikatory z agrafką, które w razie potrzeby można również mocować do specjalnych smyczy reklamowych. Przy zamówieniu większej liczby plakietek oferujemy atrakcyjne rabaty!