Tablice informacyjne

Bardzo często jest tak, że tradycyjne rozwiązania są najlepsze. W przypadku komunikacji bazującej na materiałach poligraficznych, takich jak plakaty, ulotki czy po prostu dokumenty tekstowe, niezastąpione są tablice informacyjne, które obok szklanych gablot i ram na plakaty, cieszą się olbrzymią popularnością w zastosowaniu publicznym.

W ofercie Jansen Display w kategorii tego typu produktów znajdują się zarówno tablice informacyjne korkowe, jak i tablice tekstylne, wykonane z filcu. Konstrukcje te są niezastąpione w przypadku wewnętrznej ekspozycji różnego rodzaju treści. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Spotykamy je w urzędach, placówkach edukacyjnych, siedzibach firm i organizacji.

Produkty dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w nowoczesne i eleganckie obramowania z aluminium lub drewna o stylowym designie, co w połączeniu z zaletami tablic materiałowych i korkowych, daje wspaniałe efekty wizualne i praktyczne.


Tablica informacyjna filcowa tekstylna Szara Niebieska Zielona Czerwona

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 74,66 zł bez VAT (91,83 zł z VAT)

Drewniana tablica korkowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

179,23 zł bez VAT (220,45 zł z VAT)

Tablica informacyjna ogłoszeniowa korkowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 70,32 zł bez VAT (86,49 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Tablice informacyjne filcowe – nowoczesny design i dużo kolorów do wyboru

Ogłoszeniowe tablice tekstylne SCRITTO z oferty Jansen Display pokryte są eleganckim filcem, oferowanym w różnych kolorach. Do wyboru mamy tablice z tylnym panelem w kolorze zielonym, niebieskim, szarym oraz czerwonym. Tablice filcowe dostępne są w 6 różnych rozmiarach – np. 1000x2000 mm, 1000x1500 mm czy 600x900 mm i 450x600 mm. W ten sposób można dopasować wielkość tablicy do potrzeb lub do rozmiaru pomieszczeń.

Tablice informacyjne filcowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie. Ich obramowanie jest solidne i wykonane w uniwersalnym oraz eleganckim stylu, dzięki czemu świetnie się wpasowuje w każdą aranżację.

Stalowe profile zostały wykończone zaokrąglonymi narożnikami, które maskują śruby mocujące, a przy tym zapewniają ochronę przed ewentualnym uderzeniem się w róg tablicy.  W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne do montażu elementy, takie jak kołki i śruby. Tablice tekstylne przeznaczone są do ekspozycji różnego rodzaju materiałów, które można przymocować do ich powierzchni za pomocą pinezek.

Tablice informacyjne korkowe i akcesoria do przypinania materiałów

Obok tablic filcowych, oferujemy również informacyjne tablice korkowe SCRITTO, które również są dostępne w 6 różnych rozmiarach. Oprócz tablic korkowych o bliźniaczej konstrukcji pod względem obramowania do tablic filcowych, w naszym asortymencie dostępne są tablice korkowe drewniane, których obramowanie jest wykonane z drewna.

Tablice drewniane oferujemy w 3 formatach – 900x1200 mm, 600x900 mm, 450x600 mm. Modele powyższych tablic mają powierzchnię wykonaną z naturalnego korka – materiału, który charakteryzuje się wysoką elastycznością, nieprzepuszczalnością oraz ognioodpornością.

Dostarczając naszym klientom szereg rozwiązań kompleksowych, oferujemy nie tylko tablice informacyjne, ale również niezbędne do ich użytkowania akcesoria. Dlatego w dziale akcesoria – pinezki i magnesy oferowane są zestawy pinezek, za pomocą których można przyczepiać materiały do tablic – korkowych i filcowych. Przy większych zamówieniach proponujemy bardzo korzystne rabaty. Zapraszamy!