Akcesoria do ram zatrzaskowych

Obok szerokiej oferty ram na plakaty przygotowaliśmy również dla naszych klientów szereg produktów stanowiących akcesoria do ram zatrzaskowych. Są to zarówno elementy montażowe, takie jak haczyki do ram, stalowe linki do wieszania listew i ram plakatowych, jak i różnego rodzaju dodatki w postaci folii ochronnych, wodoodpornych kieszeni Poster Bag, podstawek do ram czy zapasowych narożników do profili zatrzaskowych.

Akcesoria do ram zatrzaskowych pozwalają na zwiększenie funkcjonalności ram. Za pomocą dodatkowych elementów można zmienić sposób eksponowania plakatów. Wystarczy zastosować specjalne haczyki, które pozwolą na zamocowanie konstrukcji do sufitu lub przymocować podstawkę, która umożliwi położenie ramki bezpośrednio na podłodze czy gruncie.


Zapasowe blaszki do profili zatrzaskowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 1,43 zł bez VAT (1,76 zł z VAT)

Wodoodporna folia - wymienna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 48,05 zł bez VAT (59,10 zł z VAT)

Zasasowy narożnik do profili zatrzaskowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

13,82 zł bez VAT (17 zł z VAT)

Zestaw śrub z kołkami

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Piątek

5,27 zł bez VAT (6,48 zł z VAT)

Haczyki do zawieszenia ram zatrzaskowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

5,54 zł bez VAT (6,81 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych i 3 markerów kredowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 103,50 zł bez VAT (127,31 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych z możliwością pisania

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 25,40 zł bez VAT (31,24 zł z VAT)

Antyrefleksyjna folia ochronna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 34,94 zł bez VAT (42,98 zł z VAT)

Zestaw 4 przyssawek

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

15,29 zł bez VAT (18,81 zł z VAT)

Klucz do otwierania ram SECURITY

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

14,12 zł bez VAT (17,37 zł z VAT)

Zestaw dwóch linek z haczykami do zawieszenia

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

22,25 zł bez VAT (27,37 zł z VAT)

Wodoodporna kieszeń - Poster Bag

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 30,38 zł bez VAT (37,37 zł z VAT)

Zestaw 2 foli ochronnych z filtrem UV

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 12,96 zł bez VAT (15,94 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 13 z 13 (1 Stron)

Praktyczne akcesoria do ram zatrzaskowych

Oferujemy niezwykle funkcjonalne akcesoria do ram zatrzaskowych, które zwiększają możliwości użytkowania ram plakatowych wewnętrznych. Specjalne folie wodoodporne oraz kieszenie Poster Bag w szybki sposób przystosują standardowe ramy wewnętrzne do użytku zewnętrznego.

Zestawy przyssawek doskonale sprawdzają się w montażu plakatowych ramek naprężających. Natomiast czarne folie tablicowe z możliwością pisania na nich kredą w prosty sposób zmieniają zwykłe ramki w funkcjonalne tablice. Ten produkt jest u nas dostępny w atrakcyjnych zestawach obejmujących 2 czarne folie tablicowe wraz z 3 kolorowymi markerami kredowymi.

Elementy zapasowe i akcesoria montażowe do ram plakatowych

Klienci, którzy korzystają z naszej oferty, mogą zaopatrzyć się we wszystkie akcesoria potrzebne do montażu ram na plakaty. Oferujemy śruby z kołkami, haczyki do zawieszania ram zatrzaskowych i haczyki do listew plakatowych, a także haczyki do ram podwieszanych.

Oprócz tego można u nas kupić specjalny klucz do otwierania ram SECURITY, zapasowe blaszki i narożniki do profili zatrzaskowych, a nawet zapasowe plecki do ramek zatrzaskowych OWZ (system otwórz, włóż, zamknij). Staramy się, aby nasza oferta była w pełni kompletna. Dzięki temu możemy dostarczyć naszym klientom gotowe ramy na plakaty wraz ze wszystkimi niezbędnymi do ich montażu i użytkowania akcesoriami.

Akcesoria do ram zatrzaskowych – jak je dobierać?

W przypadku elementów montażowych, takich jak haczyki i śruby, są one uniwersalne i nadają się do mocowania wszystkich formatów ram. Dlatego ich wybór powinien być podyktowany planowanym sposobem instalacji ramy zatrzaskowej. Akcesoria te umożliwiają przy tym montaż konstrukcji w pionie, jak i w poziomie.

Przy zakupie folii ochronnych, zarówno wodoszczelnych, jak i antyrefleksyjnych – folie z filtrem UV – oraz folii tablicowych, należy dopasować wymiar produktu do formatu ramy. Przy zakupie większej liczby produktów nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Folie ochronne można stosować na standardowych ramach zatrzaskowych i na potykaczach oraz wszystkich dostępnych w naszej ofercie produktach POS, w których konstrukcja zawiera ramy zatrzaskowe – czyli na stojakach reklamowych, tripodach czy ramach podświetlanych.