Triboard

Potykacze reklamowe produkowane przez Jansen Display obejmują szeroki wybór stojaków. Dzięki temu nasi klienci mogą z łatwością znaleźć taki model potykacza, jaki w danej sytuacji jest najlepszy. Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów, dedykowanych do ekspozycji plakatów reklamowych, znajduje się niezwykle funkcjonalny stojak Triboard, który umożliwia prezentację aż trzech różnych plakatów jednocześnie.

Tego typu stojaki za sprawą swojej wyjątkowej konstrukcji, na którą składają się trzy oddzielne tablice – umieszczone na trzech stabilnych nogach, jest świetną alternatywą dla standardowych potykaczy reklamowych. Oferujemy stojak reklamowy Triboard dostępny w trzech różnych formatach, z dwoma rodzajami profilów do wyboru – profil 32 mm i profil Triangle – 35 mm.

Triboardy to niezwykle praktyczne potykacze, które z powodzeniem sprawdzają się zarówno w przypadku ekspozycji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W razie potrzeby, stopki potykacza można przykręcić do podłoża, dzięki czemu staje się on jeszcze bardziej stabilny.


Trójstronny stojak informacyjny Triboard

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 1 790,84 zł bez VAT (2 202,73 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Trzystronny stojak Triboard z ramami OWZ

Wygodne korzystanie z potykaczy reklamowych na trójnogu umożliwia zastosowanie specjalnej ramy na plakaty OWZ – metalowej ramki w rodzaju: otwórz, włóż i zamknij. Dzięki temu wymiana plakatów jest prosta, szybka i wygodna. I nawet w przypadku aż trzech oddzielnych ramek nie zajmuje ona zbyt dużo czasu.

Co istotne, stojaki Triboard posiadają panele przednie wyposażone w specjalną folię ochronną przeciw promieniowaniu UV. Pozwala to na zabezpieczenie znajdujących się w środku nośników reklamowych przed zniszczeniem, przez szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Oferowane przez nas stojaki reklamowe Triboard to wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się nowoczesnym designem. Za ich pośrednictwem można prezentować zarówno materiały promocyjne, jak i różnego rodzaju informacje – mogą być stawiane np. na pasażu handlowym, w sklepie, firmie, pubie czy kinie lub urzędzie. Ich zastosowanie jest równie szerokie, jak w przypadku innych potykaczy reklamowych.

Stojak reklamowy Triborad – skuteczna reklama razy 3!

Ekspozycja aż trzech różnych plakatów reklamowych to nie tylko większa powierzchnia reklamowa, ale również możliwość tworzenia ciekawych prezentacji. Trzy tablice o takich samych rozmiarach mogą zawierać 3 różne plakaty lub reklamę w formie interesującego tryptyku. 

Każdy stojak Triboard wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jest trwały i solidny. Ramy zatrzaskowe wyposażono w bezpieczne metalowe plecy i zaokrąglone narożniki. Mają uniwersalny srebrny kolor, który doskonale współgra z każdego rodzaju prezentacją. A odprowadzające wodę otwory w ramkach, skutecznie chronią plakaty przed wilgocią.

Stojak reklamowy Triboard to nasza kolejna propozycja w kategorii produktów stworzonych do skutecznej komunikacji wizualnej. Jako producent możemy zaoferować szereg tego typu materiałów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i efektywnością przekazu. Estetyczna konstrukcja i nowoczesny design sprawiają, że stojak Triboard sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest stylowa powierzchnia reklamowa dla większej liczby plakatów. Zapraszamy!