Flipcharty

Flipcharty SCRITTO dostępne w ofercie Jansen Display to wysokiej klasy sprzęt biurowy, który jest niezastąpiony w sprawnym i wygodnym przeprowadzaniu konferencji biznesowych, kursów czy prezentacji. Nowoczesna i praktyczna konstrukcja oferowanych tablic demonstracyjnych sprawia, że są niezwykle funkcjonalne, przy czym zachowują w pełni stylowy wygląd.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka typów tablic, które różnią się rodzajem zastosowanych rozwiązań. Oferujemy stalowe flipcharty składane, które są lekkie i łatwe w transporcie oraz flipcharty na kółkach. Wszystkie modele posiadają magnetyczną powierzchnię suchościeralną, po której można pisać markerami – przy czym są wyposażone również w specjalne uchwyty na arkusze papieru, co pozwala na ich uniwersalne zastosowanie.


Flipchart Standard SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

497,61 zł bez VAT (612,06 zł z VAT)

Flipchart Vario SCRITTO

W produkcji
Wysyłka w Piątek w drodze

825,96 zł bez VAT (1 015,93 zł z VAT)

Flipchart Vario II SCRITTO

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

865,53 zł bez VAT (1 064,60 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Flipcharty magnetyczne składane – stabilne i mobilne

Wśród oferty magnetycznych tablic suchościeralnych proponujemy flipcharty składane o niewielkiej wadze i konstrukcji zrobionej na wzór potykaczy reklamowych. Model Flipchart Design odznacza się wysoką stabilnością i mobilnością. Można go szybko złożyć i przenieść lub przewieźć w inne miejsce. W zestawie znajduje się również praktyczna półka na markery.

Flipchart Design SCRITTO to doskonałe rozwiązanie dla osób organizujących kursy czy prezentacje w różnych lokalizacjach, stawiających na niezawodny i solidny sprzęt, który można łatwo zabrać ze sobą.

Oprócz tablic składanych oferujemy także flipcharty na trójnogu o minimalistycznym designie, które świetnie wyglądają i pozwalają na efektowną prezentację materiałów oraz informacji. Dostępne tablice to flipcharty magnetyczne, które pozwalają na przypinanie do nich materiałów za pomocą magnesów. W ten sposób nasi klienci otrzymują produkt, po którym można pisać za pomocą markerów suchościeralnych, przypinać do nich różne materiały prezentacyjne oraz do których można mocować arkusze papieru.

Funkcjonalne flipcharty na kółkach

Obok magnetycznych tablic suchościeralnych rozkładanych i stojących, oferujemy również flipcharty na kółkach. Tego typu rozwiązanie gwarantuje możliwość łatwego przestawiania tablic. To jednak nie wszystkie zalety tej konstrukcji.

Takie modele jak flipchart SCRITTO Vario Star czy SCRITTO Vario II, które są wyposażone w pięć blokowanych kółek, posiadają również teleskopowe nóżki, które pozwalają na szybką i prostą regulację wysokości tablicy – maksymalnie do 2,2 metrów. Dzięki temu można łatwo dostosować tablicę do potrzeb, wynikających np. z miejsca przeprowadzania prezentacji, czyli wielkości sali, braku podium czy rozmieszczenia słuchaczy albo do wzrostu osoby korzystającej ze sprzętu.

Dostępne w naszej ofercie flipcharty magnetyczne to niezwykle praktyczny sprzęt biurowy wykonany z wysokiej jakości materiałów, o przemyślanej i funkcjonalnej konstrukcji oraz nowoczesnym designie.

Oprócz samych tablic oferujemy także niezbędne do ich wykorzystania akcesoria do tablic suchościeralnych – w tym gąbki SCRITTO, zestawy markerów i magnesy do tablic magnetycznych. Przy większych zakupach nasi klienci mogą liczyć na rewelacyjne zniżki! Zapraszamy!