Informacje o usłudze drukowania

Maszyna drukująca


Dzięki naszym wydrukom najwyższej jakości,  możesz zamówić  produkt wraz z plakatem. To dotyczy wszystkich naszych  ramek zatrzaskowych, stojaków podłogowych, potykaczy lub podświetlanych ram plakatowych. Drukujemy na profesjonalnych drukarkach HP Latex 570 i jesteśmy w stanie drukować na papierze, materiale banerowym lub folii przystosowanej do podświetleń od tyłu. Wszystkie wydrukowane materiały posiadają powierzchnię odporną na zadrapania i nadają się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz.


Cieszymy się, że możemy zaoferować  wyjątkową usługę, dzięki której dostaniesz sprzęt z nadrukiem w jednym zamówieniu! I tak, umieścimy drukowane materiały wewnątrz ramy, więc Twój produkt będzie gotowy do użycia w momencie dostawy!


Technologia druku

Drukujemy na maszynach drukujących HP Latex 570 za pomocą atramentu HP Latex na bazie wody. Ten specjalny tusz ma najlepsze cechy atramentów rozpuszczalnikowych i wodnych. Dzięki temu możesz polegać na powierzchni o najwyższej jakości, odpornej na zarysowania. Atrament jest suchy zaraz po zakończeniu drukowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w bardzo krótkim czasie.


Rodzaje plików, na których pracujemy

Jesteśmy w stanie pracować z najpopularniejszymi rodzajami plików, takimi jak plik wektory i pliki rastrowe (bitmapowe).

Najlepiej zawsze mieć wektor PDF. Możliwe są również formaty EPS lub wszystkie formaty AI.

Jeśli chcesz użyć typu pliku rastrowego, prześlij nam TIFF, JPG lub PSD.

Po wysłaniu nam danych do druku,  pliki zawsze są sprawdzane. Następnie tworzymy wizualizację wydruku, która zostanie do Ciebie odesłana, aby upewnić się, że plik i jakość są poprawne. Po akceptacji zabieramy się do realizacji zamówienia.


Jak udostępnić pliki do druku


Przygotowaliśmy dwie metody prostego udostępniania danych do druku.

a) w przypadku zamówień online (eshop) możesz skorzystać z naszego narzędzia do przesyłania danych, które znajdziesz na stronach z produktami.

b) przesyłanie danych za pomocą unikalnego linku, który otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia

Po wysłaniu nam danych do druku zawsze sprawdzamy je i tworzymy wizualizację wydruku, którą odsyłamy do Ciebie w celu uzyskania akceptacji,  że plik i jakość są poprawne.


Materiały na których drukujemy:

Istnieją różne rodzaje materiałów odpowiednich dla każdego produktu. Wybieramy najlepsze, zgodnie ze specyfikacją materiału i zastosowaniem produktu.


PLAKATY PAPIEROWE

Do stosowania we wszystkich rodzajach naszych ram, w tym  zatrzaskowych (OWZ), stojakach typu A (potykacz), stojakach typu "windtalkers", w gablotach i innych.

Rodzaj materiału:  papier, powierzchnia satynowa 135 g / m2. Maksymalna szerokość wydruku to 156 cm.


BACKLIT (materiał do podświetleń od tyłu)

Idealne rozwiązanie dla produktów podświetlanych, takich jak podświetlane ramki LED, magnetyczne ramki plakatowe, podświetlane totemy, wszystkie gabloty i pozostałe produkty z oświetleniem LED.

Rodzaj materiału: Premium Backlite 200g / m2 (folia PET), powierzchnia satynowa. Maksymalna szerokość wydruku wynosi 150 cm.


BANERY do Roll-up

Możesz wybierać spośród dwóch materiałów do swoich stojaków banerowych i roll-upów.

a) Materiał Premium No-curl PP o gramaturze 220 g / m2 z matową powierzchnią, 600 x 2000 mm. Maksymalna szerokość wydruku wynosi 125 cm. Optymalne rozwiązanie dla banerów, roll-upów, X-bannerów. Można go używać również w przypadku plakatów o wysokiej jakości, takich jak ramki i stojaki  typu A (potykacze). Materiał ten jest obecnie najlepszą opcją dla dużej prezentacji graficznej, jest odpowiednio sztywny i można uzyskać niesamowitą jakość druku.


b) Materiał banerowy PP Symbio 510 g / m2, powierzchnia matowa, 1200 x 2000 mm. Maksymalna szerokość wydruku to 156 cm. Ten materiał jest ekonomiczną alternatywą dla wydruków do banerów, roll-upów, X-banerów. Jakość druku jest nadal na przyzwoitym poziomie. Różnice w porównaniu do materiału Premium No Curl można zobaczyć przyglądając się bardzo uważnie z niewielkiej odległości. 


TKANINA do produktu T-Frame (dostępna od kwietnia 2019 r.)

PWP Tkanina do podświetleń (100% poliester), ST-601UVO Starlight. Maksymalna szerokość wydruku to 156 cm. Zamówiony system T-Frame będzie wyglądał oszałamiająco dzięki najwyższej jakości wydrukowi na poliestrowym materiale.