Stojaki na wizytówki

Wizytówki stanowią nieodłączny element kontaktów, zarówno tych biznesowych, jak i coraz częściej również tych prywatnych np. wizytówki osobiste lub wizytówki kombinowane – połączenie wizytówek osobistych z firmowymi. Należą do jednych z najpowszechniej stosowanych form reklamy. Są niewielkie i łatwo je przechowywać, dlatego klienci zazwyczaj  noszą je długo ze sobą np. w portfelu. Do ich ekspozycji służą wizytowniki oraz specjalne stojaki na wizytówki.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór tego rodzaju produktów, obejmujący gustowne i funkcjonalne stojaki na wizytówki pionowe i stojaki na wizytówki poziome. Wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu o dużej transparentności. Pozwalają one na wygodną komunikację z klientem, która odbywa się w naturalny i niewymuszony sposób. Możliwość wygodnego wyjęcia i zabrania ze sobą wizytówki, to duża szansa na kontakt z klientem w przyszłości. Warto zatem wyposażyć się w tego typu akcesoria, które można postawić w widocznym miejscu na kontuarze czy biurku.


Stojak na wizytówki 8 kieszeni

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

27,66 zł bez VAT (34,02 zł z VAT)

Stojak na wizytówki SCRITTO 4 kieszenie kaskadowe

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

11,49 zł bez VAT (14,13 zł z VAT)

Stojak na wizytówki 1 kieszeń

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

5,02 zł bez VAT (6,17 zł z VAT)

Kieszeń naścienna na wizytówki

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

5,53 zł bez VAT (6,80 zł z VAT)

Stojak na wizytówki w pozycji pionowej

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

5,40 zł bez VAT (6,64 zł z VAT)

Stojak na wizytówki 4 kieszenie kaskadowe

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

16,86 zł bez VAT (20,74 zł z VAT)

Stojak na wizytówki zewnętrzny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

19,53 zł bez VAT (24,02 zł z VAT)

Stojak na wizytówki SCRITTO

Niedostępny
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 29.07.

2,86 zł bez VAT (3,52 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 8 z 8 (1 Stron)

Stojaki na wizytówki poziome – pojedyncze, naścienne i kaskadowe

Oferujemy stojaki na wizytówki w wersji poziomej, które dostępne są zarówno w formie pojedynczych kieszeni o nowoczesnym designie, jak i stojaki o budowie kaskadowej, które umożliwiają prezentację większej ilości wizytówek. Najbardziej rozbudowaną konstrukcją tego typu jest stojak na wizytówki z 8 kieszeniami. Jest to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku ekspozycji wizytówek w firmowym lobby, recepcji, przychodniach i gabinetach lekarskich, gdzie można umieścić np. wizytówki szefów poszczególnych działów czy wizytówki lekarzy lub reklamowe wizytówki firmowe.

Stojak tego typu sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zaprezentować większą liczbę wizytówek reklamowych w sposób praktyczny i elegancki. Oczywiście dostępne są również mniejsze egzemplarze z czterema kieszeniami umieszczonymi kaskadowo. Oprócz tego w ofercie Jansen Display znajdują się takie produkty jak kieszeń naścienna na wizytówki, którą można zamontować do ściany czy drzwi. A także specjalne i funkcjonalne wizytowniki, które można przypinać do innych stojaków.

Stylowe stojaki na wizytówki pionowe

Obok stojaków w układzie poziomym, oferujemy również wolnostojące stojaki na wizytówki pionowe, wyposażone w jedną kieszeń. Wersja ta prezentuje się naprawdę stylowo i jest ciekawą alternatywą dla stojaków poziomych. Przy zakupie wizytowników warto sprawdzić aktualne promocje, ponieważ możliwe są wyprzedaże poszczególnych modeli. Przy większym zamówieniu oferujemy zazwyczaj atrakcyjne rabaty.

W naszej ofercie znaleźć można wiele różnego rodzaju produktów przeznaczonych do skutecznej ekspozycji materiałów reklamowych. Stojaki na wizytówki poziome, pionowe i wiszące to tylko część dostępnego asortymentu, który charakteryzuje się nowoczesnym designem i wykonaniem z dbałością o najmniejszy detal. Jako producent możemy realizować indywidualne zamówienia w szybkim terminie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych stojaków pod wizytówki!