Metody płatności

Jakie sposoby płatności są dostępne w sklepie internetowym Jansen Display prowadzonym przez Grapa Systems sp. z o.o.?

Mogą Państwo wybrać spośród następujących form płatności: karta płatnicza, przelew bankowy, serwis Paypal. Możliwa jest również płatność gotówką, jeśli zdecydują się Państwo odebrać produkty osobiście, bądź za pobraniem, w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Karta płatnicza

Jeżeli chcieliby Państwo dokonać płatności kartą, należy wybrać jej typ. Akceptujemy karty VISA oraz MasterCard. Wymagany jest także numer Państwa karty, termin ważności oraz jej numer kontrolny, który znajduje się na odwrocie. Następnie Państwa zamówienie zostanie wysłane najszybciej jak będzie to możliwe.

Płatność kartą kredytową realizowana jest za pośrednictwem Przelewy24. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew bankowy

Jeśli posiadają Państwo ustalony limit kredytowy z naszą firmą, zostanie wystawiona faktura, a produkty zostaną niezwłocznie wysłane.

PayPal

System Paypal jest administrowany przez Przelewy24, spełnia stawiane przez nią warunki i wymagania związane z bezpieczeństwem. Gdy wybiorą Państwo tę formę płatności, zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę systemu Przelewy24. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie www.przelewy24.pl

Płatność zaliczkowa

Jeżeli zdecydują się Państwo na płatność przelewem, należy zrealizować ją w momencie otrzymania zwrotnego potwierdzenia zamówienia. Podany będzie wówczas numer konta. Po otrzymaniu przelewu, zamówienie zostanie do Państwa dostarczone jak najszybciej będzie to możliwe.

Transfer to:
Odbiorca: Grapa Systems Sp. z o.o.
PKO Bank Polski
Numer konta: 47 1020 1042 0000 8002 0439 9366


Płatność przy odbiorze osobistym

Zamówione produkty mogą Państwo odebrać osobiście w siedzibie naszego magazynu po wcześniejszym umówieniu i przygotowaniu towaru. Płatność na miejscu możliwa jest tylko gotówką.

KIMLOG- Jansen Display

Jagiellońska 88 hala 30 - wjazd od ulicy Kotsisa przy stacji ORLEN


Płatność za pobraniem

Jeśli wybiorą Państwo ten sposób płatności, nastąpi ona bezpośrednio u kuriera, dostarczającego zamówienie.