Informacyjne gabloty wewnętrzne

Eleganckie i praktyczne gabloty wewnętrzne z aluminium i z akrylu to propozycja dla klientów szukających praktycznych i stylowych witryn, dedykowanych do prezentacji wszelkiego rodzaju treści informacyjnych i reklamowych wewnątrz budynków.

Jansen Display oferuje szeroki asortyment z tego zakresu, który obejmuje informacyjne gabloty wewnętrzne, dostępne w bogatej palecie formatów oraz kolorów – w przypadku gablot filcowych. Tablice ogłoszeniowe wyposażone są w anodowe lub czarne obramowanie wykonane z aluminium. Nieco odchudzona konstrukcja, która nie wymaga dodatkowej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, przyczynia się do tego, że gabloty wewnętrzne są tańsze niż gabloty zewnętrzne o podobnych wymiarach.

Co nie zmienia faktu, że oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich estetyczny wygląd i wyjątkową trwałość. Nowoczesny design i praktyczna konstrukcja pozwala na wykorzystanie naszych gablot informacyjnych wszędzie tam, gdzie liczy się elegancja i funkcjonalizm. Gabloty wewnętrzne Jansen Display stanowią doskonałą oprawę zarówno dla wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych, jak i treści stricte informacyjnych.


Gablota informacyjna korkowa XSC

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 155,30 zł 136,66 zł bez VAT (168,09 zł z VAT)

Gablota ogłoszeniowa magnetyczna XS

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 155,30 zł 136,66 zł bez VAT (168,09 zł z VAT)

Zewnętrzna gablota informacyjna zamykana na klucz SCS

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 401,34 zł 361,21 zł bez VAT (444,29 zł z VAT)

Gablota z przesuwanymi drzwiami i bezpiecznym narożnikiem

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 550 zł bez VAT (676,50 zł z VAT)

Magnetyczna gablota SLIM z drzwiami przesuwnymi SLG

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 630,43 zł 598,91 zł bez VAT (736,66 zł z VAT)

Gablota z przesuwanymi drzwiami

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 582,76 zł bez VAT (716,79 zł z VAT)

Informacyjna gablota drewniana

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

146,70 zł bez VAT (180,44 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 7 z 7 (1 Stron)

Gabloty wewnętrzne szklane – informacyjne i reklamowe

Gabloty wewnętrzne szklane służą do komfortowej komunikacji wizualnej i sprawdzają się zarówno w wykorzystaniu komercyjnym, jak i informacyjnym. Pozwalają na wygodną i efektowną prezentację takich materiałów, jak plakaty reklamowe, ulotki informacyjne, a w przypadku gablot o większej głębokości, bez problemu można eksponować niewielkie przedmioty, takie jak np. trofea (medale).

W naszej ofercie dostępne są niewielkie gabloty wewnętrzne, w których można umieszczać plakaty reklamowe lub różnego rodzaju instrukcje np. plany budynków czy inne ważne informacje. Oferujemy także większe witryny (8xA4 czy 12xA4) – przeznaczone do prezentacji obszerniejszych treści. Bez względu na to, jakie informacje będziemy eksponować w witrynach, ważne jest, aby wybrać format gablot, który będzie pasował do rozmiaru prezentowanych materiałów.

Znajdujące się w naszym asortymencie gabloty wewnętrzne są proste w montażu. Obok tych wieszanych na ścianie, oferujemy także wolnostojące stojaki informacyjne z gablotą umieszczoną na szczycie, w formacie 4 A4. Niektóre modele tablic ogłoszeniowych zostały wyposażone w zabezpieczenie w postaci bocznego zamykania na kluczyk.

Korkowe, magnetyczne i filcowe gabloty wewnętrzne – pełne dopasowanie do potrzeb

Rodzaje witryn dzielą się nie tylko ze względu na typ panela przedniego, tak jak ma to miejsce w przypadku gabloty zewnętrznej szklanej lub gabloty z frontem wykonanym z twardego akrylu, ale także ze względu na rodzaj jej pleców, czyli panela tylnego.

W naszej ofercie znajdują się gabloty wewnętrzne z panelem tylnym w formie tablicy korkowej lub filcowej oraz tyłem w postaci tablicy magnetycznej. Ekspozycja materiałów w gablotach korkowych i gablotach filcowych polega na przypięciu do nich plakatów czy ulotek za pomocą szpilek lub pinesek.

Gabloty z tyłem metalowym prezentują materiały przymocowane za pomocą magnesu. Co istotne, na panelach metalowych można pisać specjalnymi markerami. Gabloty filcowe oferowane są w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gablot zewnętrznych. Przy zakupach hurtowych, gwarantujemy korzystne rabaty.