Pozostałe potykacze reklamowe

Wygodne w użyciu, trwałe i eleganckie stojaki reklamowe to idealne narzędzia do zewnętrznej komunikacji wizualnej. Pozwalają na szybkie dotarcie do szerokiego grona odbiorców, chronią materiały reklamowe przed zniszczeniem i są niezwykle mobilne – można je łatwo przestawiać i transportować w inne miejsca.

Oferowane przez nas produkty to nowoczesne obramowania materiałów służących do komunikacji wizualnej, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, niezwykle funkcjonalną konstrukcją, nowoczesnym designem i wysoką odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. W naszej ofercie można znaleźć stojaki reklamowe o różnych formatach i zróżnicowanej konstrukcji. Nasi klienci mogą się również zaopatrzyć w naszym sklepie w szereg dodatkowych akcesoriów. 

Dostępne w naszej ofercie eleganckie i wytrzymałe potykacze reklamowe, ze względu na swoją budowę, są popularną formą zewnętrznej prezentacji reklam i ogłoszeń. Z jednej strony przyciągają uwagę, a z drugiej skutecznie chronią nośniki informacyjne przed zniszczeniem.

Oferujemy stojaki reklamowe wykonane z aluminium i wyposażone w wygodne w użytkowaniu ramy zatrzaskowe, które umożliwiają błyskawiczną wymianę zawartości stojaka. Nasi klienci mogą wybierać spośród kilku różnego rodzaju stojaków.

Obok standardowych rozwiązań, proponujemy potykacze PRIME z niewidoczną blokadą nóg i wbudowanym spustem zwalniającym blokadę, który ułatwia rozkładanie stojaka, a także potykacze reklamowe z dodatkowym daszkiem na logo czy potykacze COMPASSO z dodatkową ramką na informacje reklamowe.

W celu jak najlepszego dopasowania produktu do wymagań klienta oferujemy możliwość indywidualnego wyboru szerokości profilu oraz jego typu – zaokrąglony lub ostry. Jako producent ramek i stojaków reklamowych możemy również realizować zamówienia niestandardowe.


Potykacz COMPASSO z daszkiem na logo

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

od 546,52 zł bez VAT (672,22 zł z VAT)

Potykacz reklamowy z daszkiem na logo

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

503,85 zł bez VAT (619,74 zł z VAT)

Potykacz PRIME

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

od 565,68 zł bez VAT (695,79 zł z VAT)

Potykacz T-Frame

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

od 653,03 zł bez VAT (803,23 zł z VAT)

Potykacz T-Frame Economy

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

390,38 zł bez VAT (480,17 zł z VAT)

Potykacz COMPASSO

Niedostępny
Wysyłka

587,39 zł bez VAT (722,49 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 6 z 6 (1 Stron)