Stojak na panel

Wysokiej jakości, eleganckie podstawy do paneli reklamowych to sprawdzone rozwiązanie stosowane do instalacji nośników reklamowych o zróżnicowanych kształtach i gabarytach. Są to proste i funkcjonalne potykacze reklamowe, które świetnie sprawdzają się przy prezentacji różnego rodzaju materiałów informacyjnych i reklamowych – nie tylko tych w formie nadruków na papierze.

W ciężką i solidną podstawę można wpiąć tablice wykonane z różnego rodzaju tworzywa, takiego jak np. drewno, tworzywo sztuczne czy szkło. Dostępne w ofercie Jansen Display podstawy dedykowane są dla paneli, których grubość mieści się w zakresie od 3 mm do 32 mm. Są to stabilne stojaki na panele reklamowe wykonane z metalu. Ich długość wynosi 540 mm, a wysokość 180 mm.


Podstawa do panelu reklamowego

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 422,68 zł bez VAT (519,90 zł z VAT)

Podstawa aluminiowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 204,66 zł bez VAT (251,73 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 2 z 2 (1 Stron)

Podstawy do paneli reklamowych – rozwiązanie dla każdego

Nasi klienci mają do wyboru podstawy o szerokościach – od 300 mm do 1000 mm, co pozwala dopasować stojak na panel do formatu posiadanych materiałów promocyjnych. W zależności od modelu różnią się one również swoją wagą. Im stojak jest szerszy, tym większa jest jego waga. Wszystko po to, aby zapewnić podstawie optymalną stabilność.

Stojaki posiadają samozaciskową konstrukcję, wykonaną z dwóch części blachy. Zostały one polakierowane proszkowo na przyjemny, elegancki i uniwersalny srebrno-szary kolor. Dzięki temu świetnie współgrają z każdym rodzajem aranżacji. Podstawy do panelu reklamowego nadają się do każdego rodzaju ekspozycji wizualnej, zarówno tej stricte promocyjnej, jak i informacyjnej. Dyskretne podstawy o minimalistycznym designie nie odwracają uwagi od eksponowanej treści, są jedynie elementem pozwalającym na stabilne postawienie tablicy.

Stojak na panel – geniusz tkwi w prostocie

Jesteśmy producentem szerokiej gamy asortymentu, obejmującego akcesoria i konstrukcje o przeznaczeniu promocyjnym, które służą do skutecznej komunikacji wizualnej. Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają eksponowanie materiałów reklamowych i informacyjnych w sposób praktyczny, estetyczny, a także jak najbardziej kreatywny.

Wolnostojąca podstawa do panelu informacyjnego jest doskonałym przykładem tego, jak proste narzędzie, okazuje się nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i niezwykle konfiguralne. Stojak na panel nie tylko pozwala na dwustronną ekspozycję, ale doskonale sprawdza się również przy szeregowej prezentacji. Podstawy wraz z zamontowanymi tablicami można układać obok siebie. Wszystko to pozwala zwiększyć powierzchnię reklamową. Warto mieć na uwadze, że przy większym zamówieniu, nasi klienci mogą liczyć na korzystne upusty.

W zestawie wraz ze stojakiem znajdują się śruby do zamocowania panelu. Zachęcamy do zapoznania się także z naszą pozostałą ofertą, obejmującą potykacze reklamowe oraz szeroką gamę akcesoriów do stojaków reklamowych.