Tablica kredowa drewniana

Niezwykle wygodne w użytku, funkcjonalne i niedrogie tablice drewniane, to gama produktów, które dedykowane są szczególnie dla obiektów gastronomicznych – restauracji, pubów, kawiarni, herbaciarni, cukierni czy bistro. Nie znaczy to jednak, że tablice drewniane nie sprawdzą się w innym zastosowaniu. Równie dobrze mogą być używane w sklepach, poczekalniach, recepcjach oraz we wszystkich miejscach, gdzie niezbędna jest szybka i wygodna komunikacja.

Oferowane przez nas drewniane tablice umożliwiają błyskawiczną wymianę informacji za pomocą specjalnych, niebrudzących pisaków kredowych (tzw. kreda w płynie). Pragnąc dostarczyć naszym klientom kompleksowe rozwiązania, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie obok tablic kredowych, znalazły się również dostępne w różnych kolorach markery kredowe (średnica 3 mm i 15 mm), które pozwalają na w komfortowe użytkowanie tablic drewnianych.

Tablice drewniane to potykacze reklamowe zaliczające się do klasycznych nośników informacji, które przy całej swojej funkcjonalności, są niezwykle ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, nadającym pomieszczeniom wyjątkowego stylu. Przy tym idealnie komponują się również z nowoczesnym wystrojem, stanowiąc idealny designerski kontrapunkt.


Dodatkowe litery do czarnej tablicy literowej

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

18,53 zł bez VAT (22,79 zł z VAT)

Drewniana tablica kredowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 76,25 zł bez VAT (93,79 zł z VAT)

Tablica kredowa w ramie drewnianej Classic

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 106,35 zł bez VAT (130,81 zł z VAT)

Tablica kredowa w ramie z drewna Premium

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 76,73 zł bez VAT (94,38 zł z VAT)

Informacyjna gablota drewniana

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

146,70 zł bez VAT (180,44 zł z VAT)

Czarna tablica literowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 41,83 zł bez VAT (51,45 zł z VAT)

Samoprzylepna folia do pisania

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka w Środa

od 19,77 zł bez VAT (24,32 zł z VAT)

Tablica kredowo korkowa

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 70,92 zł bez VAT (87,23 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 8 z 8 (1 Stron)

Drewniane tablice – trwałe i stylowe

Dostępne w naszej ofercie tablice drewniane wykonane są z twardego i wytrzymałego drewna. W celu dodatkowego zabezpieczenia drewniane ramki tablic zostały laminowane pod wysokim ciśnieniem, dzięki temu są one jeszcze trwalsze i prezentują się niezwykle stylowo.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dodatkowa ochrona drewna sprawiają, że drewniane tablice Jansen Display z powodzeniem będą służyć przez wiele lat, zachowując swój stylowy wygląd i nie ulegając zbyt szybko zmianom spowodowanym zębem czasu. Większość oferowanych przez nas modeli tablic jest dostępna w różnych formatach i kolorach obramowania. Dzięki temu nasi klienci w łatwy sposób znajdą produkty spełniające ich wymagania, zarówno pod względem obszaru potrzebnego do wymiany informacji, jak i koloru obramowania.

Oferujemy m.in. drewniane tablice z ramkami w kolorze czarnym jasnobrązowym i ciemnobrązowym, dostępne w wielu różnych formatach np. 700 mm x 900 mm czy 400 mm x 1200 mm – model JD NATURA.

Funkcjonalność tablic drewnianych

Tablice kredowe to nośniki informacji o długiej tradycji stosowania. Są wygodne w użyciu, ich obsługa jest banalnie prosta, a przy tym informacje, które chcemy przekazać, skutecznie trafiają do odbiorcy. Co istotne, możemy szybko i łatwo zmieniać komunikaty, wystarczy zetrzeć ściereczką nieaktualną informację i napisać nową.

Pomimo rozwoju technologii i powstawaniu zaawansowanych nośników reklamowych czy informacyjnych, tradycyjne rozwiązania nadal należą do jednych z najbardziej funkcjonalnych. Tablice kredowe działają bez dodatkowego zasilania, są skuteczne i niedrogie.

Montowane mogą być w pionie lub poziomie. Dostępne w naszej ofercie tablice drewniane mocowane są do ścian za pomocą wkrętów. Obok tablic wiszących, oferujemy również pasujące do nich potykacze reklamowe drewniane oraz stojaki na menu drewniane. Przy większych zakupach, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.