Stojak z podstawą na wodę - Windtalker

  Wysokiej jakości, nowoczesne i stabilne potykacze zewnętrzne Windtalker, to   rozwiązanie dedykowane do ekspozycji materiałów promocyjnych w warunkach   ekstremalnych. Co wcale nie znaczy, że nie sprawdzą się w zastosowaniu   wewnętrznym. Za sprawą swojego atrakcyjnego designu i funkcjonalnej   konstrukcji,  stojaki Windtalker równie dobrze będą spełniać swoją funkcję w   pomieszczeniach zamkniętych.

 Pełną paletę ich zalet możemy jednak zobaczyć w chwili, gdy zostaną narażone na   działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz czy światło   słoneczne. Dzięki specjalnej podstawie, którą można napełnić piaskiem lub wodą, są   one niezwykle stabilne. Tym samym nie grozi im przewrócenie przez bardziej porywiste podmuchy wiatru czy przeciągi. Ze względu na swój ciężar są doskonale statyczne, a wysokiej jakości sprężyny zapewniają odpowiednią amortyzację całej konstrukcji.Windtalker City z podstawą dociążaną wodą

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 529,49 zł bez VAT (651,27 zł z VAT)

Windtalker® Tekstylny

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 828,83 zł bez VAT (1 019,46 zł z VAT)

Windtalker Excel stojak z podstawą dociążaną wodą

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 240,93 zł bez VAT (1 526,34 zł z VAT)

Windtalker z podstawą metalową

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

1 073,75 zł bez VAT (1 320,71 zł z VAT)

Wodoodporna folia - wymienna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 48,05 zł bez VAT (59,10 zł z VAT)

Pokrowiec z grafiką do stojaka Windtalker City

Dostępny w magazynie
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania

od 150,19 zł bez VAT (184,73 zł z VAT)

Wodoodporna kieszeń - Poster Bag

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 30,38 zł bez VAT (37,37 zł z VAT)

Antyrefleksyjna folia ochronna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 34,94 zł bez VAT (42,98 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych i 3 markerów kredowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 103,50 zł bez VAT (127,31 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych z możliwością pisania

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 25,40 zł bez VAT (31,24 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 10 z 10 (1 Stron)

Stojaki reklamowe Windtalker City i Windtalker Excel

Funkcjonalne stojaki reklamowe Windtalker umożliwiają dwustronną ekspozycję treści promocyjnych – w wielu różnych formatach, co pozwala dostosować produkt do potrzeb. Aluminiowe profile ram dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i czarnej. W celu ułatwienia przestawiania potykaczy z obciążeniem, w wybranych modelach została zastosowana ruchoma podstawa wyposażona w kółka.

Obok stojaków z podstawą napełnianą wodą Windtalker City i Windtalker Excel z pojemnikami stabilizującymi, które należy wypełnić wodą lub piaskiem, oferujemy również naszym klientom eleganckie stojaki zaopatrzone w stabilną podstawę wykonaną z metalu. Są to potykacze Windtalker Excel Eco, które także można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Prezentują się niezwykle korzystnie i podobnie jak pozostałe stojaki z tej serii, wyposażone są w system bezpiecznych narożników bez ostrych krawędzi.

Potykacze zewnętrzne Windtalker – na każdą niepogodę

Znakiem rozpoznawczym stojaków zewnętrznych Wildtalker jest ich stabilność i wytrzymałość na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Solidna rama z aluminiowych profili i przedni panel pokryty antyrefleksyjną folią UV, skutecznie chronią prezentowane materiały przed niszczącym wpływem wilgoci oraz słońca.

Funkcjonalne ramy zatrzaskowe wykorzystane w konstrukcji stojaków umożliwiają montaż wodoodpornej kieszeni, co stanowi dodatkową ochronę przed deszczem i zniszczeniem. A w dołączonych do zestawu akcesoriach do stojaków Windtalker znajduje się specjalny proszek do wody, który przeciwdziała zamarzaniu płynu w pojemnikach stabilizujących. Dzięki temu stojaki z pojemnikiem na wodę Windalker stabilizowane wodą mogą bez problemu być stosowane na zewnątrz również w czasie mrozów.

Stojaki reklamowe Windtalker to idealny sposób na prezentację treści reklamowych i plakatów promocyjnych na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzają się na stacjach paliw, w galeriach handlowych oraz w każdym zastosowaniu komercyjnym, gdzie potrzebne są konstrukcje solidne i wytrzymałe. Co istotne, oferujemy do nich szereg dodatkowych akcesoriów, takich jak daszki na logo czy koszyki na ulotki, które jeszcze zwiększają ich użyteczność.