Roll Up Ideal 80x200cm

Kod Produktu: RUI80x200

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna produktu Roll Up Ideal 80x200cm

Dane techniczne
Długość całkowita paczki (mm) 260
Szerokość całkowita paczki (mm) 820
Wersja Jednostronna
Wysokość całkowita paczki (mm) 2100
Długość (mm) 260
Szerokość (mm) 820
Wysokość (mm) 2100
Łączne wymiary (mm) 820 x 2100 x 260 mm
Waga netto (kg) 1,75
Waga całkowita (kg) 1,9
Kolor Srebrny
Materiał Aluminium / Metal / Plastik
Przeznaczony do Transparent
Instalacja Wolnostojący
Widoczna wielkość 800 x 2000
Składany Tak
 • Roll Up Ideal w formacie  80x200 cm - jest to naszą ekonomiczna propozycja sprawdzonej konstrukcji. Aluminiowa kaseta posiada jedną stabilna, rozkładaną nogę i dodatkowe nóżki stabilizujące po bokach. Gniazdo do instalacji masztu, zostało dodatkowo wzmocnione metalowym elementem, co gwarantuje doskonałe trzymanie dla całego wydruku. Produkt wykończony jest eleganckimi i nowocześnie wyglądającymi czarnymi elementami. Górna listwa na plakat, mocowana jest do nogi za pomocą twardego plastikowego uchwytu, który całkowicie chowa się za listwą. Roll Up Ideal możesz zamówić od razu z zainstalowanym wydrukiem - zrobisz to w prosty sposób, a towar po dostawie, będzie od razu gotowy do użytku.

  • Ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie.
  • Kompaktowe rozmiary ułatwiają transport.
  • Super prosta obsługa i instalacja.
  • Zamów produkt razem z wydrukiem !


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Produkt dostępny w magazynie zewnętrznym w ilości większej niż 10 szt., możemy dostarczyć w Środa 08.07.
 • 74,54 zł Bez VAT
 • Z VAT 91,68 zł
+
-
Wybierz rodzaj papieru

Szczegółowy opis produktu Roll Up Ideal 80x200cm

Roll Up Ideal jest propozycją dla tych, dla których decydujące znaczenie w wyborze stojaka banerowego ma relatywnie niska cena w stosunku do jakości produktu. To ekonomiczne, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie, spełniające najistotniejsze wymagania stawiane systemom typu roll-up.

 

Elementy stojaka banerowego Roll Up Ideal wykonane zostały z aluminium i plastiku. W newralgicznych punktach, które odpowiadają za stabilność konstrukcji i właściwe napięcie plakatu, zastosowaliśmy dodatkowe wzmocnienia. System składa się z kasety, która stanowi jego podstawę, górnej listwy i trójelementowego masztu. Dla dodatkowej stabilizacji konstrukcji na środku kasety zamontowana jest szeroka stopa.

 

Niewątpliwą zaletą stojaków Roll Up Ideal jest łatwość montażu, co sprawia, że w ciągu kilku minut są gotowe do użycia. Dzięki lekkiej konstrukcji i kompaktowym wymiarom systemu, jego przenoszenie, rozkładanie i transport nie sprawiają żadnych kłopotów. A to niezwykle istotne, jeśli są często używane w różnych przestrzeniach.

 

Wymiary stojaka banerowego Roll Up Ideal można dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie z nich przeznaczone są do prezentacji większych banerów o wysokości 2 metrów i o trzech różnych szerokościach: 80 cm, 85 cm i 100 cm. Systemy świetnie się prezentują, dzięki użyciu klasycznego, eleganckiego połączenia kolorystycznego szarości (korpus) i czerni (elementy wykończeniowe). Roll Up Ideal można zamówić w dwóch wersjach. Kombinacje obejmują samą ramę lub ramę z gotowym wydrukiem baneru.