Counter Impress M graphic backlit

Kod Produktu: CIM-GLED

Specyfikacja techniczna produktu Counter Impress M graphic backlit

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 1679
Wysokość (mm) 997
Długość (mm) 1,5
Szerokość całkowita paczki (mm) 370
Wysokość całkowita paczki (mm) 80
Długość całkowita paczki (mm) 550
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,6
Waga całkowita (kg) 0,62
Gwarancja (m) 12
 • Grafika do Counter Impress
  Starlight to 100% poliester (PES) o gramaturze 180 g/m2 pokryty żywicą zapewniającą rozpraszanie światła. Sprawia to, że ​​jest to idealnym materiałem do drukowania na potrzeby podświetlanych systemów ekspozycyjnych Brightbox, Brightbox Counter i Counter Impress z kurtyną LED. Materiał Starlight jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w centrach handlowych, na wystawach i imprezach odbywających się we wnętrzach.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)

  Grafika Starlight do stojaka Counter Impress jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu. Świetny sublimowany, podświetlany zadruk za rozsądną cenę.


  Metoda druku termosublimacyjnego

  Tkanina graficzna do ramek Starlight 180 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 31.05.
 • 338,18 zł Bez VAT
 • Z VAT 415,96 zł
+
-