Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą szpikulec.

Kod Produktu: FLAGSETFWLG2

Specyfikacja techniczna produktu Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą szpikulec.

Dane techniczne
Długość całkowita paczki (mm) 0
Szerokość całkowita paczki (mm) 0
Wersja Jednostronna
Wysokość całkowita paczki (mm) 0
Waga netto (kg) 4,2
Waga całkowita (kg) 4,2
 • Flaga reklamowa w kształcie skrzydła z podstawą – szpikulec - zapewniająca efektywną i gotową do użycia prezentację. Wystarczy rozpakować i rozpocząć promocję. Wysokiej jakości druk sublimacyjny, bezpośredni zapewnia wodoodporność flagi i dlatego jest idealny zarówno do prezentacji wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy. Rozmiar L: 3,6 m.

  • Kształt skrzydła + podstawa, szpikulec do wbicia
  • Prosta instalacja
  • Prezentacja wewnętrzna i zewnętrzna
  • Jednostronny druk sublimacyjny
  • Dwustronna prezentacja – efekt lustrzanego odbicia
  • Wydruk wodoodporny
  • Wysokość całkowita: 3,6 m
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Podstawa
Proszę wybrać Format
Produkt dostępny w magazynie w ilości 8 szt., możemy dostarczyć w Środa 30.09.
 • 284,80 zł Bez VAT
 • Z VAT 344,61 zł
 • od 5 szt. 273,41 zł
 • od 10 szt. 262,02 zł
 • od 20 szt. 250,63 zł
Czy potrzebujesz więcej sztuk? Zadzwonimy do Ciebie.
+
-

Szczegółowy opis produktu Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą szpikulec.

Flaga reklamowa w kształcie skrzydła to prosta, a zarazem efektowna forma promocji. Świetnie sprawdzi się podczas różnorodnych eventów i imprez. Może służyć również jako używany na co dzień gadżet identyfikacyjny. Dzięki wysokiemu masztowi flaga jest dobrze widoczna nawet z większej odległości. Duża powierzchnia zadruku pozwala na świetne wyeksponowanie treści i grafiki. Nadruki nanoszone są jednostronnie. Jednak stopień transparentności tkaniny sprawia, że są one widoczne po jej dwóch stronach – na zasadzie lustrzanego odbicia.

 

Flagi reklamowe w kształcie skrzydła to wygodny i chętnie wybierany nośnik reklamowy. Są lekkie, z łatwością się je składa i rozkłada. Nie sprawiają kłopotów w transporcie. Można je szybko rozstawić zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Nie trzeba się przy tym obawiać niekorzystnych warunków atmosferycznych. Sama flaga wykonana jest z trwałego materiału. Dzięki użyciu techniki sublimacji, nadruk jest odporny na działanie wody, blaknięcie, długo zachowuje swój pierwotny wygląd.

 

Flagi w kształcie skrzydła można przytwierdzić do podłoża przy pomocy kilku różnych systemów podstaw. Do zewnętrznego montażu najlepiej nadają się ciernie, elementy pozwalające na wwiercenie się w grunt lub narożniki. Można skorzystać także z podstawy, którą w miejscu utrzymuje najazd kół samochodu. Do wewnętrznego użytku wystarczy zastosować lekkie podstawy krzyżowe. W ofercie mamy flagi – skrzydła w czterech różnych wymiarach, które różnią się wysokością masztu i powierzchnią flagi. 

Wszystkie nomenklatury

Flaga reklamowa w kształcie kropli – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 470x1560 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze L – razem z wydrukiem jednostronnym 780x2850 mm i podstawą szpikulec. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 650x1940 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 650x1940 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 650x1940 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 650x1940 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze M – razem z wydrukiem jednostronnym 650x1940 mm i podstawą szpikulec. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 470x1560 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 470x1560 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 470x1560 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze S – razem z wydrukiem jednostronnym 470x1560 mm i podstawą szpikulec. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 780x4030 mm i kwadratową podstawą , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 780x4030 mm i podstawą do wwiercenia , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 780x4030 mm i podstawą krzyżową. , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 780x4030 mm i podstawą samochodową , Flaga reklamowa w kształcie skrzydła – ZESTAW w rozmiarze XL – razem z wydrukiem jednostronnym 780x4030 mm i podstawą szpikulec.