Gabloty podświetlane LED

Nowoczesne podświetlane gabloty do plakatów to produkty stworzone do całodobowej prezentacji materiałów informacyjnych i reklamowych. O skuteczności komunikacji wizualnej świadczy jej zasięg. Za sprawą podświetlanych witryn do plakatów staje się on większy, ponieważ reklama czy informacja jest widoczna dla odbiorców nie tylko w dzień, ale również w nocy.

Oferowane przez Jansen Display gabloty podświetlane to wysokiej jakości nośniki, które w zależności od modelu, można instalować wewnątrz i na zewnątrz budynków. Umożliwiają prezentowanie plakatów zarówno w mniejszych, jak i w naprawdę dużych formatach (np. 1200 mm x 1800 mm). Źródłem podświetlenia w gablotach są energooszczędne żarówki LED o chłodnej barwie +/- 5000K, co sprawia, że eksponowane plakaty są doskonale widoczne po zmroku.

Zastosowanie gablot podświetlanych jest niezwykle szerokie. Są to doskonałe nośniki zarówno treści promocyjnych, jak i informacyjnych. Komunikacja wizualna za ich pośrednictwem jest skuteczna. A konstrukcja oferowanych przez nas gablot podświetlanych, pozwala na ich proste i wygodne użytkowanie. 


Gablota zamykana do użytku zewnętrznego LED

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 1 977,37 zł bez VAT (2 432,17 zł z VAT)

Gablota zewnętrzna LED - Premium

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 3 311,45 zł bez VAT (4 073,08 zł z VAT)

Gablota zewnętrzna na menu SCZ / LED

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 236,91 zł 177,68 zł bez VAT (218,55 zł z VAT)

Gablota LED premium do użytku zewnętrznego

Niedostępny
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 10.05.

od 12 028,30 zł bez VAT (14 794,81 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 4 z 4 (1 Stron)

Podświetlane witryny do plakatów – doskonała ekspozycja 24/7

Modele poszczególnych gablot zewnętrznych, do dwustronnej ekspozycji, takich jak LED gablota Premium, stworzone zostały z myślą o pracy w trybie 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Tego typu podświetlane witryny do plakatów pozwalają na ciągłą ekspozycję, co przekłada się na zwiększenie liczby odbiorców, do których trafią prezentowane treści.

Gabloty zewnętrzne zostały wyposażone w szereg zabezpieczeń, takich jak wodoodporność, blokada trójkątna uniemożliwiająca otwarcie gabloty osobom niepowołanym oraz panele frontowe ze solidnego szkła hartowanego. Podświetlane gabloty na plakaty, w zależności od modelu, mają srebrne lub czarne obramowanie. Poszczególne modele wyposażone zostały w dodatkowe zabezpieczenia w postaci zamka na kluczyk.

Zewnętrzne gabloty podświetlane są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Zapewniają ją silikonowe uszczelki o klasie ochrony IP56 – zabezpieczenie przed wnikaniem do środka pyłu i strug wody. Witryny o dużych rozmiarach wyposażone w drzwiczki posiadają zamontowane siłowniki pneumatyczne, które ułatwiają otwieranie gabloty i wymianę plakatów.

Zatrzaskowe podświetlane gabloty do plakatów

W ofercie obejmującej witryny podświetlane znajdują się również gabloty wyposażone w wygodne w użyciu ramy zatrzaskowe. Połączenie tego typu konstrukcji, która odznacza się wysoką funkcjonalnością, z oświetleniem LED, umożliwia niezwykle wygodną wymianę eksponowanych treści oraz ich skuteczną prezentację, niezależną od zewnętrznych źródeł światła.

Obok wysokiego komfortu użytkowania, podświetlane witryn na plakaty Jansen Display charakteryzują się eleganckim designem, który stanowi dla eksponowanych treści stylową obudowę. Produkowane przez nas gabloty i witryny to wysokiej jakości, profesjonalny asortyment, przeznaczony do efektywnej komunikacji wizualnej.

Oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania na rynku, dzięki którym ekspozycja materiałów informacyjnych i reklamowych jest efektowna, wygodna i bezpieczna. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi modelami gablot podświetlanych. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich taką, która spełni wszystkie wymagania, zarówno pod względem typu konstrukcji, jak i ceny.