Grafika backlit do trybunki Impress M

Kod Produktu: CIM-GLED

Specyfikacja techniczna produktu Grafika backlit do trybunki Impress M

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 0,6
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 1679
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 1,5
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 997
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 0,62
Szerokość (mm) 370
Długość (mm) 550
Wysokość (mm) 80
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
 • Grafika do Counter Impress
  Starlight to 100% poliester (PES) o gramaturze 180 g/m2 pokryty żywicą zapewniającą rozpraszanie światła. Sprawia to, że ??jest to idealnym materiałem do drukowania na potrzeby podświetlanych systemów ekspozycyjnych Brightbox, Brightbox Counter i Counter Impress z kurtyną LED. Materiał Starlight jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w centrach handlowych, na wystawach i imprezach odbywających się we wnętrzach.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)

  Grafika Starlight do stojaka Counter Impress jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu. Świetny sublimowany, podświetlany zadruk za rozsądną cenę.


  Metoda druku termosublimacyjnego

  Tkanina graficzna do ramek Starlight 180 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • 275,12 zł Bez VAT
 • Z VAT 338,40 zł
+
-