Grafika backlit do trybunki Impress M

Kod Produktu: CIM-GLED

Specyfikacja techniczna produktu Grafika backlit do trybunki Impress M

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 1679
Wysokość (mm) 997
Długość (mm) 1,5
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 1679
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 997
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 1,5
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,6
Waga całkowita (kg) 0,6
Gwarancja (m) 12
 • Grafika do Counter Impress
  Starlight to 100% poliester (PES) o gramaturze 180 g/m2 pokryty żywicą zapewniającą rozpraszanie światła. Sprawia to, że ??jest to idealnym materiałem do drukowania na potrzeby podświetlanych systemów ekspozycyjnych Brightbox, Brightbox Counter i Counter Impress z kurtyną LED. Materiał Starlight jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w centrach handlowych, na wystawach i imprezach odbywających się we wnętrzach.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)

  Grafika Starlight do stojaka Counter Impress jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu. Świetny sublimowany, podświetlany zadruk za rozsądną cenę.


  Metoda druku termosublimacyjnego

  Tkanina graficzna do ramek Starlight 180 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • 275,12 zł Bez VAT
 • Z VAT 338,40 zł
+
-