Grafika do flagi reklamowej Fiber Drop rozmiar L

Kod Produktu: BFFD-LG

Specyfikacja techniczna produktu Grafika do flagi reklamowej Fiber Drop rozmiar L

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość całkowita paczki (mm) 260
Wysokość całkowita paczki (mm) 20
Długość całkowita paczki (mm) 360
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,29
Waga całkowita (kg) 0,31
Gwarancja (m) 24
 • Grafika do flag plażowych Fiber Wind
  Super Poly Knit 100% Polyester (PES) to idealna lekka dzianina o gramaturze 110 g/m2, odpowiednia na wszystkie rodzaje flag plażowych i banerów flagowych. Materiał Super Poly Knit jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w sklepach, na wystawach, imprezach, punktach sprzedaży, handlu detalicznym, obiektach HoReCa lub innych miejscach publicznych.

  Metoda bezpośredniego druku termosublimacyjnego
  Flagi plażowe są drukowane bezpośrednio metodą sublimacji. Oznacza to, że drukarka nanosi zadruk bezpośrednio na tkaninie, a po niej tusz sublimuje we włókna w prasie termicznej. Zaletą bezpośredniego nadruku sublimacyjnego jest to, że 80% nadruku przenosi się na drugą stronę tkaniny, co jest najlepszą proporcją dla flag jednostronnych.

  Jeśli flaga jest używana na zewnątrz 24/7, narażona na złe warunki pogodowe, minimalna żywotność flagi wynosi średnio 90 dni. Ekstremalne warunki pogodowe mogą skrócić żywotność. W zależności od warunków pogodowych lub w przypadku stosowania wewnątrz, żywotność może wynosić do 12 miesięcy lub dłużej.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 26.06.
 • 210,98 zł Bez VAT
 • Z VAT 259,51 zł
+
-