Grafika do małej Flagi Budget Wind skrzydło

Kod Produktu: BFBW-SG

Specyfikacja techniczna produktu Grafika do małej Flagi Budget Wind skrzydło

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 569
Wysokość (mm) 2060
Szerokość całkowita paczki (mm) 250
Wysokość całkowita paczki (mm) 15
Długość całkowita paczki (mm) 320
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,16
Waga całkowita (kg) 0,18
Gwarancja (m) 12
Widoczna wielkość 569 x 2060 mm
 • Grafika do flag plażowych Wind 
  Super Poly Knit 100% Polyester (PES) to idealna lekka dzianina o gramaturze 110 g/m2, odpowiednia na wszystkie rodzaje flag plażowych i banerów flagowych. Materiał Super Poly Knit jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w sklepach, na wystawach, imprezach, punktach sprzedaży, handlu detalicznym, obiektach HoReCa lub innych miejscach publicznych.

  Metoda bezpośredniego druku termosublimacyjnego
  Flagi plażowe są drukowane bezpośrednio metodą sublimacji. Oznacza to, że drukarka nanosi zadruk bezpośrednio na tkaninie, a po niej tusz sublimuje we włókna w prasie termicznej. Zaletą bezpośredniego nadruku sublimacyjnego jest to, że 80% nadruku przenosi się na drugą stronę tkaniny, co jest najlepszą proporcją dla flag jednostronnych.

  Jeśli flaga jest używana nazewnątrz 24/7, narażona na złe warunki pogodowe, minimalna żywotność flagiwynosi średnio 90 dni. Ekstremalne warunki pogodowe mogą skrócić żywotność. Wzależności od warunków pogodowych lub w przypadku stosowania wewnątrz,żywotność może wynosić do 12 miesięcy lub dłużej.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 26.06.
 • 76,21 zł Bez VAT
 • Z VAT 93,74 zł
+
-