Grafika do trybunki Fabric

Kod Produktu: CF-G

Specyfikacja techniczna produktu Grafika do trybunki Fabric

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 1,8
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 1655
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 1,5
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 1000
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 2
Szerokość (mm) 320
Długość (mm) 420
Wysokość (mm) 100
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika do Pop-Up Fabric Straight
  Soft Knit 100% Polyester (PES) bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do drukowania na Counter Fabric Straight Graphic.
  Materiał Soft Knit posiada klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do wykorzystania na wystawach, imprezach czy pokazach produktowych.

  Nadruk z tkaniny z zapięciem na rzep
  Grafika do Counter Fabric jest wyposażony w paski na rzepy, które można łatwo przymocować do trybunki. Z łatwością mocuj i zmieniaj nadruki na tkaninie za pomocą rzepów. Twój wydruk może pozostać na swoim miejscu po złożeniu i przechowywaniu trybunki. Idealny system do wielokrotnego użytku w różnych lokalizacjach.


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • 255,28 zł Bez VAT
 • Z VAT 313,99 zł
+
-