Akcesoria do stojaka Windtalker

Nowoczesne i solidne potykacze zewnętrzne Windtalker ze stabilizującą, ciężką podstawą, mogą stać się jeszcze bardziej funkcjonalne. Umożliwią to dostępne w naszej ofercie akcesoria do stojaków Windtalker.

Jesteśmy liderem w produkcji wysokiej jakości materiałów POS, które stanowią skuteczne narzędzie szeroko pojętej komunikacji wizualnej. Dlatego doskonale wiemy, jakie akcesoria zwiększają efektywność działań promocyjnych, a także jakie środki dodatkowej ochrony mogą znaleźć zastosowanie w konkretnych konstrukcjach.

Stojaki Windtalker to niezwykle praktyczne i solidne potykacze, dla których żadne warunki atmosferyczne nie są straszne. Przy zastosowaniu dodatkowych akcesoriów możemy sprawić, że będą jeszcze bardziej skuteczne. A materiały poligraficzne w nich zawarte – będą jeszcze lepiej zabezpieczone.


Wodoodporna folia - wymienna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 48,05 zł bez VAT (59,10 zł z VAT)

Wodoodporna kieszeń - Poster Bag

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 30,38 zł bez VAT (37,37 zł z VAT)

Antyrefleksyjna folia ochronna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 34,94 zł bez VAT (42,98 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych i 3 markerów kredowych

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 103,50 zł bez VAT (127,31 zł z VAT)

Zestaw 2 czarnych folii tablicowych z możliwością pisania

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 25,40 zł bez VAT (31,24 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Ochronne akcesoria do stojaków Windtalker

Stojaki Windtalker już w swojej w podstawowej wersji są doskonale zabezpieczone przed działaniem wiatru, deszczu i słońca. Warto jednak skorzystać z dodatkowych możliwości w kwestii ochrony materiałów reklamowych.

Akcesoriami, które świetnie sprawdzą się w roli ochronnej, są wodoodporne folie wymienne i specjalne kieszenie wodoodporne – Poster Bag. Z tak zabezpieczonym stojakiem żadna ulewa, śnieg czy wilgoć nie mają szans. Materiały umieszczone w stalowych ramach są w pełni bezpieczne i odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

Potykacze Windtalker – akcesoria praktyczne

Doskonałym uzupełnieniem dla stojaków Windtalker są specjalne kieszenie na ulotki, dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala dostosować ich wielkość do formatu posiadanych materiałów reklamowych. Za ich pomocą skutecznie zwiększamy możliwości promocyjne potykacza. Co istotne, kieszenie posiadają zabezpieczającą klapkę, która chroni znajdujące się w nich ulotki przed zniszczeniem. Kieszenie mają nowoczesny design i świetnie komponują się ze stojakiem.

W naszej ofercie znaleźć można również wysokiej klasy akcesoria do stojaków Windtalker w postaci foli antyrefleksyjnej do ram zatrzaskowych, pozwalającej na efektowną ekspozycję materiałów promocyjnych, chroniącej je przed zjawiskiem odblasku. Folie dostępne są w różnych rozmiarach, odpowiadających formatom, w jakich produkowane są stojaki reklamowe.

Na uwagę zasługują także czarne folie tablicowe z możliwością pisania i kolorowe markery tablicowe. Wystarczy nakleić folię na przedni panel potykacza i zamienić go w wygodną i stabilną tablicę kredową, na której można swobodnie pisać kredą.

Daszki na logo do potykaczy Windtalker

Nie jest tajemnicą, że im większa powierzchnia reklamowa, tym lepiej. Elementami, które w szybki i tani sposób mogą dostarczyć dodatkowej przestrzeni do promowania marki czy produktu są daszki na logo do potykaczy. Można na nich umieszczać logo firmy, jej nazwę lub inne, ważne treści. Oferowane przez nas daszki, to wymienne i łatwe w montażu konstrukcje. Nasza oferta obejmuje daszki na logo do wszystkich modeli potykaczy Windtalker, czyli stojaków Excel i City.