Windtalker - potykacz z pojemnikiem na wodę


Windtalker City z podstawą dociążaną wodą

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 529,49 zł bez VAT (651,27 zł z VAT)

Windtalker Excel stojak z podstawą dociążaną wodą

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 1 240,93 zł bez VAT (1 526,34 zł z VAT)

Windtalker z podstawą metalową

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

1 073,75 zł bez VAT (1 320,71 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Potrzebują Państwo stabilnej reklamy nawet w ekstremalnych warunkach? Proponujemy potykacz zewnętrzny typu Windtalker, z pojemnikiem na wodę lub piasek! Właśnie taką statyczność zapewni duża i ciężka podstawa. Dzięki plecom z mocnego tworzywa oraz  stalowym sprężynom wysokiej jakości, które nie wyciągają się wraz z upływem czasu, ramka z Państwa ogłoszeniem zawsze pozostanie w pionie, a stojak Windtalker nigdy się nie przewróci.

Zastanawiają się Państwo jak go przenieść? Żaden problem! Zamontowane kółka w obydwu naszych modelach - Windtalker City Windtalker Excel umożliwią łatwe przemieszczanie stojaka. Zadbaliśmy także  bezpieczeństwo osób postronnych, stosując niezawodne, odlewane narożniki i anodowany górny profil bez ostrych krawędzi.

Natomiast w dolnym profilu ramy znajdują się otwory, które odprowadzające wodę - dzięki temu rozwiązaniu nasz stojak na plakat nadaje się do użytku zewnętrznego . Dodatkowe zabezpieczenie Państwa plakatu przed wiatrem, słońcem jak również zniszczeniami mechanicznymi gwarantuje folia antyrefleksyjną z filtrem UV, która dodatkowo jest zagięta wzdłuż górnego i dolnego profilu. W naszych stojakach z podstawą napełnianą wodą Windtalker możemy zapewnić jeszcze większą ochronę, na zamówienie dostępna jest także kieszeń Poster Bag, która osłania plakat przed wilgocią. Do zestawu dołączmy środek, który rozpuszcza się w wodzie i zapobiega nie zamarzaniu cieczy przy temperaturach minusowych. Dzięki temu maja Państwo pewność, że pozostawienie stojakach Windtalker na niewielkim mrozie nie spowoduje pękania podstawy.